Vril idzie jak burza i wypuszcza remiks do „Breaking The Waves” autorstwa Juliana Brachta

News
Vril Julian Bracht remiks

Jedna z gwiazd niedawnego Up To Date Festival, Vril, opublikował remiks do utworu Breaking The Waves pochodzącego z debiutanckiego album Now Forever One autorstwa Juliena Brachta. Posłuchajmy!

Niemieccy producenci Vril i Julien Bracht połączyli siły, aby wydać remiks utworu tego drugiego. Mający swoją premierę 24 września Breaking the Waves to hipnotyczna podróż z basem i dronowymi dźwiękami, w której nie brakuje elementów trance i progressive. Dla obu artystów, których stylistyka produkcji różni się od siebie, praca przy remiksie jest pierwszą tego typu kooperacją. Vril współpracował w przeszłości z wieloma nazwiskami, w tym z Marcelem Dettmannem i z RødhådemBracht z kolei wydał niedawno swój najnowszy album Now Forever One, zawierający takie utwory, jak główny singiel Melancholia czy właśnie Breaking The Waves. Miesiąc od jego publikacji, niemiecki producent zdecydował się na stworzenie remiksu. 

Zobacz: Fotorelacja z Up To Date Festival

Breaking TheWave, Vril, Julien Bracht

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Vril remiksuje Juliena Brachta

Trwające niespełna 65 minut utwory na Now Forever One zanurzają słuchacza w polirytmicznych medytacjach, w których Breaking The Waves jest wybitnym przykładem melodyjnej głębi i uniesienia. W których „dźwięki są zarówno triumfalne, jak i odkrywcze”.

Intencją w mojej muzyce jest wzmocnienie świadomości i umysłów ludzi… Chcę, abyśmy wszyscy zebrali się w duchu i trzymali się razem.

– tłumaczy Niemiec.

Najnowsze wydawnictwo Brachta wzbogacone o dodatkowy remiks wskazuje na wyłaniający się potencjał artysty do uchwycenia aktualnego ducha czasu współczesnych brzmień. Będąc przez całe życie perkusistą, nienasycona muzyczna energia Brachta doprowadziła go do wydania 3 EP-ek w ciągu jednego roku (2012). W 2015 roku wraz z Markusem Nikolausem założył w Londynie zespół Lea Porcelain, którego hipnotyczny post-rockowy debiut Hymns to the Night z 2017 roku zdobył natychmiastowe uznanie brytyjskich krytyków. Bogata twórczość połączona z włączeniem żywej perkusji do jego solowych setów szybko przyniosła mu uznanie i występy na światowych trasach koncertowych. Współpraca z wirtuozem hipnozy, Vrilem, to kolejny ważny krok w karierze Brachta, któremu na pewno będziemy się dalej bacznie przyglądać.

Julien Bracht – BreakingThe Waves (Vril Remix)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →