Vøodøo czyli nowa siła we Wrocławiu

Wydarzenie

Warto przyjrzeć się nowemu kolektywowi z Wrocławia pod nazwą Vøodøo. Tworzą go ludzie związani dotychczas z projektem Suck My Bass.

Music.Experience.Platform – to hasło przewodnie Vøodøo, które przyświecać będzie na ich każdej imprezie. Hołd dla muzyki i cielesne doświadczenia mają się okazać kluczem. Mocną stroną ma być warstwa wizualna, za którą odpowiedzialny będzie team KXANGANGANG – to osoby, które brały udział w przygotowaniu m.in. Audioriver oraz Wooded.
Jako ekipa Suck My Bass na przestrzeni lat zebraliśmy wielkie doświadczenie – muzyczne i promotorskie – chcielibyśmy teraz to wszystko przełożyć na coś nowego. Symbolika oraz dekoracje z pierwiastkiem Voodoo w tle uzupełniać się tutaj będą z głębokimi dźwiękami techno, aby dokonać kultu na naszych ciałach i zmysłach” – czytamy w opisie zbliżającego się wydarzenia.
Vøodøo to kolektyw, który w przeszłości zorganizował wiele legendarnych imprez we Wrocławiu oraz został nagrodzony „Munoludem” za najlepszą imprezę roku z udziałem Dixona. Na ich zaproszenie pojawiła się ekipa Watergate oraz Avian. Za ich sprawą mogliśmy usłyszeć najlepszych na scenie m.in. Oscara Mulero, Tommy Four Seven, Subjected, Lucy…
U nas techno nie będzie kobietą, nikomu nie będzie spuszczać wpierdolu, nie będzie również szukać chłopaka. Nieco zdezorientowani tym, co ostatnio robi się ze słowem techno, chcemy wyjść temu naprzeciw i wrócić do źródła, koncentrując się na muzyce i klimacie – mówi Paweł Chałupa, jeden z ojców założycieli.
Impreza inaugurującą już 23.03 w klubie Black Moon.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →