VII urodziny Iskry Pole Mokotowskie już w ten weekend

Eventpromo
Sunset Levy B_Day On Air w Iskrze Pole Mokotowskie

Iskra Pole Mokotowskie obchodzi swoje VII urodziny. Z tej okazji już w ten weekend lokal zaproponuje Wam moc atrakcji podczas urodzinowego wydarzenia.

Iskra Pole Mokotowskie świętuje 7. urodziny

Iskra Pole Mokotowskie to lokal, który na stałe wpisał się w muzyczny firmament Warszawy. Podczas lat działalności odbyło się tam wiele doskonałych wydarzeń, które na stałe zapisały się na kartach historii polskiej elektroniki  i nie tylko. Już w ten weekend obiekt obchodzić będzie swoje 7. urodziny. Taką szczęśliwą rocznicę trzeba jakoś uczcić, a powiem Wam, że celebracja zapowiada się wybornie!

VII urodziny Iskry Pole Mokotowskie – line-up

Gospodarze warszawskiej miejscówki postanowili zafundować nam w nadchodzące dni piknik elektroniczny z prawdziwego zdarzenia. Pod chmurką przygrywać nam będą eksperci od letnich rytmów. Jako pierwsza za deckami stanie Lulu Malina. Magda to postać nietuzinkowa, z niezwykłą selekcją i talentem, który zachwycił już wielu miłośników zwiewnych rytmów w całej Polsce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

LuLu Malina | Garden | Instytut Streaming vol. 6

Tego samego wieczora przyjdzie nam spotkać jeszcze dwóch DJ-ów – wirtuozów. Mowa o Mr. Lex – artyście, którego możecie kojarzyć ze swoich energetycznych setów przepełnionych deepowymi brzmieniami oraz ze współpracy z Noviką. Jako ostatni wystąpi Tenes, który przeniesie nas w melodyczną przestrzeń muzyczną. Brzmi to wspaniale! Jak dla nas – idealny letni piknik!

TENES OnAir live @ Smolna, 08 sierpnia 2018

VII urodziny Iskry Pole Mokotowskie – informacje

Urodziny Iskry odbędą się już w ten weekend – 10 lipca. Wydarzenie startuje o 20:00, do godziny 22:00 lista FB wchodzi za darmo. Później wlotka kosztować będzie 20 zł. Zapraszamy serdecznie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →