Pozdro Techno Sound System już w piątek!

Wydarzenie

1 czerwca w Białymstoku odbędzie się wyjątkowe muzyczne wydarzenia, podczas którego zostanie ujawniony zaprojektowany i wybudowany przez Up To Date Festival sound system.

Up To Date Festival, mierząc się z nieustannie rosnącym zainteresowaniem sceną muzyki elektronicznej, któremu towarzyszy schodzenie na dalszy plan jej ważnych aspektów, pragnie przypomnieć to, wokół czego nasza kultura muzyczna była budowana.
PLUR – Peace, Love, Unity, Respect (Pokój, Miłość, Wspólnota i Szacunek) – to cztery proste wartości, na fundamentach których wyrosła nasza społeczność. To spuścizna, o której przy natłoku kolejnych muzycznych imprez rzadko kiedy się jeszcze pamięta – imprez, podczas których trudno odczuć esencję tego niezwykłego zjawiska, zaś samo słuchanie i przeżywanie muzyki schodzi na dalszy plan – czytamy w informacji prasowej.
Tęsknota za tym, wokół czego zbierano się w latach 90. minionego stulecia, doprowadziła nas do miejsca, w którym przestajemy obrażać się na rzeczywistość i zmierzamy w kierunku, który uważamy za istotny i wartościowy. Nie narzekamy na stan rzeczy, lecz działamy. Tworzymy coś, co wypełni zarówno miejscówki, jak i serca. Zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy jedyny w swoim rodzaju sound system, który, naszym zdaniem, da nam wszystkim możliwość powrotu do idei, które kiedyś nas porwały – przekonuje Jędrzej Dondziło, dyrektor artystyczny Up To Date Festival.
Pozdro Techno Sound System zostanie zaprezentowany 1 czerwca w Białymstoku podczas pierwszej imprezy z cyklu o tej samej nazwie. Wydarzenie stanowić będzie naturalne przedłużenie idei PLUR. Partnerem Pozdro Techno Sound System jest Miasto Białystok.
Zagrają: Reka, Michał Jabłoński, Jon, Dtekk
1 czerwca 2018 r.: Pozdro Techno Sound System, Open Air (więcej informacji nt. miejsca już wkrótce!)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →