Unsound Lab: warsztaty weekendowe poświęcone pracy w branży muzycznej

Festiwale News
Unsound Lab, festiwal, warsztaty, kraków

W ramach tegorocznego Unsound Lab odbędą się 5-dniowe warsztaty związane z pracą w środowisku muzycznym, szczególnie z pracą w czasie pandemii.

Unsound Lab startuje już we wrześniu

Zajęcia online stanowiące część Unsound Lab odbędą się w dniach 19-20 września oraz 26-28 września 2020 roku. Poprowadzą je przedstawiciele agencji artystycznych, managerowie, wydawcy, dziennikarze muzyczni, prawnicy i przedstawiciele instytucji kultury. Nabór zgłoszeń trwa do 21 sierpnia. Formularz zgłoszeniowy, prawie pełną listę prelegentów oraz harmonogram wykładów i zajęć można znaleźć tutaj. Organizatorzy wydarzenia informują, że więcej szczegółów ma ukazać się wkrótce.

Unsound Kraków 2020 odbędzie się w przestrzeni wirtualnej

Z konieczności przystosowania się do zupełnie nowych warunków, krakowski Unsound 2020, którego motywem przewodnim będzie Intermission, odbędzie się w zupełnie nowej formule. Festiwal w tym roku w całości przeniesie się w przestrzeń wirtualną. Wszystkie wydarzenia będą ogólnodostępne, każdy będzie mógł wziąć w nich udział, a nawet je współtworzyć.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

unsound 2020, warsztaty, festiwal, kraków

Festiwal Unsound 2020 – co nas czeka?

Jak zapowiadają włodarze festiwalu, trzonem tegorocznego wydarzenia będą przede wszystkim słowa. Coroczne panele dyskusyjne, które zazwyczaj dopełniały programu muzycznego, staną się główną atrakcją wirtualnego wydarzenia. Organizatorzy zapewniają, że do paneli zaproszone zostaną osoby ze środowisk artystycznych, muzycznych, literackich, filozoficznych, aktywistycznych, naukowych i nie tylko.

Możemy spodziewać się wykładów, dyskusji i wywiadów, w których poruszone zostanie niezwykle szerokie spektrum tematów: od nowych form władzy, przez sztukę, technologię, po kwestie socjopolityczne. Wszystkie panele zostaną zarchiwizowane i będą dostępne również po festiwalu. Program online uzupełni książka pod tytułem Intermission. Będzie to zbiór esejów, wywiadów oraz prac graficznych. Towarzyszyć jej będzie kompilacja utworów nagranych przez osoby bliskie festiwalowi. Będzie ona dostępna na winylu oraz w sieci.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →