Początek października z festiwalem Unsound

Wydarzenie

detroitZDRoJ łączy siły z Festiwalem Unsound! Tacy artyści jak Untold, SBTRKT i Redhino wystąpią już w ten weekend w Warszawie i Krakowie

Przy współpracy festiwalu Unsound, krakowskiego klubu Pauza i stołecznej organizacji detroitZDRóJ odbędą się dwie imprezy – zwiastuny tegorocznej odsłony festiwalu, na które zapraszamy do Warszawy i Krakowa na początku października.

1.10.2010 (piątek) w warszawskim klubie 1500m2 zagrają SBTRKT i Redhino. Przed nimi na scenie pojawią się bshosa, Dr Dip i The Phantom. 2.10.2010 (sobota) w krakowskim Klubie Pauza zamiast SBTRKT wystąpi Untold, a potowarzyszą mu Redhino, bshosa i Zeppy Zep.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Więcej informacji o gwiazdach tych imprez znajdziesz w dziale ARTYŚCI

 

Sbtrkt, Redinho, Untold – gwiazdy imprez zwiastujących festiwal Unsound

 

Te dwa wydarzenia będą swego rodzaju zapowiedzią wszystkiego, co czeka Was podczas tegorocznej odsłony Unsoundu, a czeka Was naprawdę dużo: podczas czterych klubowych nocy wystąpią m.in.: Shackleton, Mount Kimbie, Kyle Hall, James Blake, Lindstrom, Oni Ayhun, Actress, Dorian Concept, Mike Huckaby, TRG + Falty DL, Terror Danjah, Petre Insperescu, Derek Plaslaiko, Badawi, Jackmaster i Deadboy.

 

IMPREZY:

1 października 2010 – Sbtrkt, Redinho @ 1500 m2, Warszawa

2 października 2010 – Untold, Redinho @ Klub Pauza, KrakówPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →