Toruński klub NRD świętuje swoje 18-ste urodziny

Fot. materiały prasowe
Eventpromo
NRD

Przełom maja i czerwca to czas, w którym toruński klub NRD zazwyczaj obchodził swoje urodziny. Ze względu na pandemię, 17. urodziny się nie odbyły, a 18. odbywają się z delikatną obsuwą. Nie zmienia to jednak faktu, że klub NRD ma wielki zaszczyt zaprosić na początku października na swoją „osiemnastkę”, która oczywiście zapowiada się bardzo hucznie.

Pierwszy dzień świętowania w NRD

NRD

Pierwszego dnia na Sali głównej usłyszeć będzie można taneczne dj sety od trzech przyjaciół klubu: Kuby Karasia, Tomka Makowieckiego oraz Pawła Trzcinskiego. Panowie zaserwują nam swoje ulubione utwory i zagrzeją parkiet. Na sali barowej usłyszycie selekcję od starego eNeRDowskiego wyjadacza, czyli StosunkowoDobrego Wacy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Albo inaczej: Jest jedna rzecz (Kuba Karaś Remix)

NRD — urodzin dzień drugi

Gwiazdą drugiego dnia będzie DJ TONKA, a na scenie tego dnia zagrają również Stereo:typ oraz Plead.

dj tonka

Thomas-René Gerlach — niemiecki DJ i producent. Znany także pod pseudonimami: Tonka, Chip Tunes i Thomtastic. House’owa ikona muzyki klubowej, będąca w zdecydowanej czołówce już od lat 90. Autor undergroundowych produkcji z szeroko rozumianej house music jak np. latino, disco i hip-house.

Twórca ponadczasowych tanecznych klasyków jak Don’t be afraid czy She knows you. Jego zdecydowanie elektryzujące oraz euforyczne, nacechowane pozytywnym brzmieniem produkcje są głęboko zakorzenione w muzyce house. Jest to wielkie wydarzenie dla wszystkich pasjonatów muzyki klubowej i nie tylko!

DJ Tonka — She Knows You

 

 

18. urodziny NRD – sprawdź rozkład jazdy na Facebooku

Poniżej urodzinowe eventy:

Do zobaczenia!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →