Dj Tonka zagra w Polsce! Przenieś się w czasie w warszawskiej Iskrze

Eventpromo

Klasyk muzyki klubowej - Dj Tonka otworzy letni sezon w warszawskim klubie Iskra Pole Mokotowskie.

Dj Tonka to niemiecki dj i producent, znany też jako Chip Tunes czy Thomastic. Artysta jest aktywny już od początku lat 90-tych, produkując muzykę house z wpływami synthpopu czy inspirując się amerykańską sceną garażową. Jego wczesne produkcje podobno bywały inspiracją dla takich muzyków jak na przykład Daft Punk. Jego wkład w muzykę klubową jest nieopisany. Jest założycielem wytwórni Uplifting Records i Vivienne Records. Niezrównany kolekcjoner i dj – w swoim zbiorze posiada 40 000 płyt. Dwie dekady temu zdobył uznanie jako świetny remikser, ale przede wszystkim wyróżnił się swoimi hitami, które sięgnęły mainstreamu. Jednymi z jego największych „wakacyjnych przebojów” były takie utwory jak „Don’t be afraid” czy „She knows you”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Trudno wyobrazić sobie większą klubową ikonę z lat 90/00, dlatego Dj Tonka nie dziwi, jako gwiazda imprezy I Love 90’s na rozpoczęcie lata w warszawskiej Iskrze. Tonka już 1 czerwca zagra oldschoolowego seta, który przeniesie nas w czasie. Support zapewnią Komar, Kędzior i I Say Mikey.

Warszawska Iskra Pole Mokotowskie to nie tylko przestrzeń imprezowo-koncertowa, ale także olbrzymi ogród z basenem, który tętni życiem w upalne popołudnia i wieczory. Letni chillout w Iskrze to nie jedynie muzyka! Projekcje filmów, stand upy, pikniki z najświeższym jedzeniem, czy wieczory stand-upowe to tylko niektóre z propozycji.

O tym, co dzieje się w Iskrze latem informowaliśmy Was jakiś czas temu. Iskra, szykując się do powitania lata, zdradziła swoje plany na wakacje. Sprawdź, co w ogrodzie Iskry piszczy w tym sezonie TUTAJ.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →