The Disco Boys wystąpią w ten weekend w Katowicach

Fot. FazeMag
Eventpromo
The Disco Boys

Już 2 października w klubie Scena54 wystąpią The Disco Boys, specjaliście od nowej fali disco house'u. Razem z nimi zagrają Po1ny i Mabu.

Odrodzenie disco

Gordon Hollenga i Raphael Krickow zdecydowanie znaleźli się na czele „odrodzenia discomanii”. Połączyli siły w 1995 roku i stworzyli kampowy, zabawny oraz taneczny projekt Disco Boys.

Z czasem zdobyli rozgłos w swoim rodzinnym Hamburgu, dzięki ekscytującym setom didżejskim. Mieszali klasyczne disco z aktualnymi kawałkami house. Wkrótce duo zagrało na największych festiwalach muzyki elektronicznej (Love Parade w Berlinie i Mayday w Dortmundzie).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zaczynaliśmy jako normalni DJ-e, robiliśmy własne imprezy i na nich graliśmy. To odnosiło coraz większe sukcesy w Hamburgu, zostaliśmy odkryci przez innych, a następnie zaproszeni w całych Niemczech. Tak to się zaczęło, początkowo bez naszych własnych produkcji.

The Disco Boys — For You

Droga do sławy

W 2001 roku, pod prostym tytułem Vol. 1, wypuścili serię mixów na CD. W tym samym roku wypuścili też swoją pierwszą produkcję muzyczną. Był to cover klasycznego hitu disco Patricka Hernandeza Born To Be Alive.

Jeśli coś się dzieje, na przykład na parkiecie jest za mało dziewczyn, to potem grasz utwór, który twoim zdaniem będzie bardziej popularny wśród kobiet. W ten sposób zmieniasz taktykę jak trener piłki nożnej, tak zwykle robi DJ.

The Disco Boys — Born To be Alive

W 2004 roku weszli w konflikt z wytwórnią Kontor, która początkowo odmówiła wydania singla For You. Ostatecznie się udało, ale kontakt był już potem gorszy. W 2007 roku ukazał się 7. tom ich serii miksów. Nowy singiel What You Want ukazał się już nakładem labela Superstar.

Jeśli idziesz „koncert” Davida Guetty, to jest to tylko muzyka, naciskasz start, aby wszystko idealnie do siebie pasowało z pokazem świetlnym itp. Jeśli robisz to na żywo jako DJ, to oczywiście zdarzają się błędy, zaczynasz np. za wcześnie przejście. Myślę, że zawsze trzeba odpowiadać ludziom.

The Disco Boys zagrają w Katowicach

Już w najbliższą sobotę, 2 października, niemiecki duet zawita do katowickiego klubu Scena54. Towarzyszyć im będą Po1ny i Mabu. Start o 22:00. Zachęcamy do zapisania się na wydarzenie na Facebooku! 

Do zobaczenia!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →