Upalny house od Roisin Murphy. Posłuchajcie nowego numeru

News

Za co uwielbiamy Roisin Murphy? Za to, że od ćwierć wieku dostarcza nam kawałków, które rozgrzeją każdy parkiet. Nie inaczej jest w przypadku Incapable.

Najnowszy numer od irlandzkiej artystki to ponad 8-minutowy pop na disco-house’owych sterydach. Świetne skonstruowana partia wokalna Roisin Murphy doskonale odnajduje się w anturażu dyskotekowych dźwięków przywodzących na myśl późne dokonania The Pointer Sisters czy zespołu Change. Dodajmy do tego funkującą gitarę, łapmy mojito w dłoń i przenieśmy się na jacht zacumowany u wybrzeży Saint-Tropez.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Brzmienie Roisin MurphyIncapable to zasługa twórcy ukrywającego się za pseudonimami DJ Parrot lub Crooked Man. Jest nim Richard Barratt, producent i didżej działający od początku lat 80. i od tamtej pory propagujący w Wielkiej Brytanii muzykę techno i house. Artysta ma na koncie współpracę z twórcami związanymi z wytwórnią Warp, ale i wiele godnych zauważenia solowych dokonań, zarówno jako DJ Parrot, jak i Crooked Man.

Barratt i Roisin Murphy już wcześniej mieli okazję do współpracy. Miało to miejsce choćby podczas nagrywania jednego z solowych albumów współzałożycielki Moloko, a mianowicie Overpowered.

Póki co, nie są znane informacje jakoby Incapable był jedynie pojedynczym nagraniem, czy być może singlem zapowiadającym nowe wydawnictwo Roisin Murphy.

Polscy fani Irlandki, których nie brakuje, przez co artystka często odwiedza nasz kraj, będą mieli okazję zobaczyć ją podczas odbywającego się w Chorzowie FEST Festivalu. Impreza odbędzie się w dniach 23-24 sierpnia. Jesteśmy pewni, że podczas występu Róisín Murphy nie zabraknie wykonania najnowszego numeru.

Biletomat.pl
149 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →