Taste The Sin już w ten weekend. Posmakuj muzyki!

Fot. materiały prasowe
Eventpromo
Taste The Sin

10-11 września znane poznańskie restauracje – Whiskey in the Jar oraz Matii Robata & Sushi we współpracy z lounge'owym klubem Sinner zorganizują smakowite wydarzenie "Taste The Sin."

Dwie restauracje oraz klub, czyli Taste The Sin

Najpierw przyjemna kolacja w eleganckiej aranżacji, a potem zabawa w klubie. Oto propozycja na weekend w ramach eventu Taste The Sin.

Bilet w cenie 249 złotych dla dwóch osób zawiera:
– kolację degustacyjną (menu poniżej, w zależności od restauracji)
– grzeszny, autorski koktajl na powitanie
– koncert / muzyka na żywo
– toast
– słodki rytuał

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Taste The Sin

W trakcie eventu zostanie zainicjowana działalność Fundacji ARDOR im. Mikołaja Koteckiego, w której imieniu będzie miała miejsce licytacja obrazu autorstwa Sebastiana Fabijańskiego, zakupionego przez fundację na aukcji charytatywnej.

Taste The Sin

Menu obejmować będzie specjalności szefa kuchni danej restauracji (od steków po sushi).

Występ DJ Liciousa w sobotę w Sinnerze

DJ Licious pochodzi z Belgii, ale przekazuje miłość do muzyki house na całym świecie. Znany jest z przeboju I Hear You Calling. DJ Licious rozpoczął swoją podróż lata temu, kiedy jako początkujący DJ założył label SHOMI, który prowadzi do dziś. Ma również swój własny program radiowy w Radio FG.

Wielu profesjonalnych artystów miało rodzinę lub przyjaciół w branży muzycznej, kiedy zaczynali. Ja tego nie miałem. Dlatego musiałem przejść przez pułapki, niepewności oraz godziny i godziny badań nad sobą i biznesem muzycznym, zanim zostałem muzycznym przedsiębiorcą, którym jestem dzisiaj. Cieszę się, że mogę (…) dzielić się moimi doświadczeniami i wiedzą, jak budować swoją karierę w dzisiejszym przemyśle muzycznym. Mówić o tym, jak podejść do tego jako nadchodzący artysta i jak stać się bardziej kreatywnym w studio

– mówi DJ Licious

DJ Licious — Tomorrowland 2019

Miksuje świeże melodie we własnym programie radiowym w Radio FG. Puszcza swoje ulubione utwory w klubach i na festiwalach na całym świecie (Tomorrowland & World, Privilege Ibiza, Laundry Day & Summerfestival mainstage, Disney Land Paris, WMC Miami, Pacha World Tour i wiele innych więcej…).

Już w tę sobotę artysta wystąpi w poznańskim klubie Sinner. Nie przegapcie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →