Baśniowa elektronika na Recognition

Zapowiedzi

Posłuchaj fragmentów nadchodzącego krążka "Ajulella" od Sroczyńskiego!

Tomasz Sroczyński jest producentem i instrumentalistą. Zdarza mu się wykonywać muzykę współczesną, ludową, elektroniczną i improwizowaną. Jako skrzypek jest w stanie zastąpić duży skład kameralny, tworząc nieograniczone i nieprzewidywalne ściany dźwięku przy wykorzystaniu elektroniki. Współpracował m.in z Jerzym Mazzollem, Markiem Pospieszalskim, Szymonem Gąsiorkiem i Maxem Muchą. Wydawał w Recognition Records, Requiem Records i For Tune.
Po zeszłorocznej ekspansywnej i bardzo dobrze  przyjętej przez krytyków „Symphony No 1.Resurrection”, a także wielu interesujących kolaboracjach z okolicy post-jazzu, 30-letni kompozytor i skrzypek po 5 latach powraca na Recognition z baśniową i enigmatyczną muzyką elektroniczną na albumie „Ajulella”.

„Ta płyta to z pewnością propozycja ucieczki od sformatowanej banalności, która często przenika dzisiejszą „elektronikę”. A może tej płyty nie trzeba traktować jako muzyki elektronicznej?” – zadaje pytanie wytwórnia. Posłuchajcie i odpowiedzcie na nie sami. Premiera już 29 czerwca.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sroczyński – Ajulella [Recognition Records]
Data wydania: 29.06.2018
Tracklista:
1. Banana March
2. Pod Zadnym Pozorem
3. Hay
4. Ajulella
5. Nia Nia Nia Nia
6. Maskarada
7. Jan
8. Turri Rurri
9. With Teddy Bear
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →