Baśniowa elektronika na Recognition

Zapowiedzi

Posłuchaj fragmentów nadchodzącego krążka "Ajulella" od Sroczyńskiego!

Tomasz Sroczyński jest producentem i instrumentalistą. Zdarza mu się wykonywać muzykę współczesną, ludową, elektroniczną i improwizowaną. Jako skrzypek jest w stanie zastąpić duży skład kameralny, tworząc nieograniczone i nieprzewidywalne ściany dźwięku przy wykorzystaniu elektroniki. Współpracował m.in z Jerzym Mazzollem, Markiem Pospieszalskim, Szymonem Gąsiorkiem i Maxem Muchą. Wydawał w Recognition Records, Requiem Records i For Tune.
Po zeszłorocznej ekspansywnej i bardzo dobrze  przyjętej przez krytyków „Symphony No 1.Resurrection”, a także wielu interesujących kolaboracjach z okolicy post-jazzu, 30-letni kompozytor i skrzypek po 5 latach powraca na Recognition z baśniową i enigmatyczną muzyką elektroniczną na albumie „Ajulella”.

„Ta płyta to z pewnością propozycja ucieczki od sformatowanej banalności, która często przenika dzisiejszą „elektronikę”. A może tej płyty nie trzeba traktować jako muzyki elektronicznej?” – zadaje pytanie wytwórnia. Posłuchajcie i odpowiedzcie na nie sami. Premiera już 29 czerwca.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sroczyński – Ajulella [Recognition Records]
Data wydania: 29.06.2018
Tracklista:
1. Banana March
2. Pod Zadnym Pozorem
3. Hay
4. Ajulella
5. Nia Nia Nia Nia
6. Maskarada
7. Jan
8. Turri Rurri
9. With Teddy Bear


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →