Premiera Otake Records – wygraj winyle KONKURS

News

Dziś swą premierę ma pierwsze wydawnictwo nowej polskiej wytwórni Otake Records. Zarówno muzyka, oprawa pierwszej płyty jak i marketing debiutującego labela robi duże wrażenie. Mamy dla Was winyle i ekskluzywny remix Mica Ostapa do pobrania za darmo!

Piotr Bejnar, znany ze swoich ekscentrycznych live actów, po serii wydawnictw dla Mo’s Ferry Productions otwiera swoją własną wytwórnię muzyczną – Otake Records.

Pierwsze wydawnictwo ma swą premierę właśnie dziś. To utwór Piotra Bejnara – She’s Crazy. Na płycie możemy znaleźć również trzy piękne remixy od: Dapayk, Kasp (1/2 Pol_On duo) oraz Sroczyński (Recognition Records). Oprawą graficzną zajęła się Agnieszka Diesing.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Specjalnie dla czytelników Muno.pl, Piotr postanowił udostępnić ekskluzywny remix od Mica Ostapa, który nie znalazł się na winylu, a ukaże się dopiero w drugiej części wydawnictwa. Możecie go nie tylko odsłuchać, ale również pobrać po zalogowaniu na Muno.pl (KLIKNIJ W OBRAZEK PONIŻEJ)

 

KONKURS

Mamy dla Was również konkurs, w którym do zdobycia są 2 piękne winyle z premierowym wydawnictwem OTAKE. Aby je zdobyć, polub tego newsa (przycisk Lubię to! nad zdjęciem głównym) i odpowiedź na pytanie:

Kto udziela się wokalnie w utworze She’s Crazy?

Prawidłowe odpowiedzi należy przesłać na adres [email protected] wraz z loginem na Muno.pl, adresem korespondencyjnym oraz imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 25 listopada.

VIDEO:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →