Słynny berliński duet Pan-Pot wystąpi w Tamie

Eventpromo News
Pan-Pot zagrają w poznańskiej Tamie

Tassil Ippenberger i Thomas Benedix tworzący projekt Pan-Pot, który podbił serca wielu wielbicieli brzmień house i techno, zawitają we wrześniu do Poznania.

Pan-Pot we wrześniu zameldują się w Poznaniu

Pan-Pot podczas swoich żywiołowych występów przełamują granice i płynnie przechodzą między brzmieniami techno, house i wszystkim co jest pomiędzy, demonstrując ogromne wyczucie i błyskawiczną reakcję na odczucia publiczności. Muzyka Pan-Pot polega na poruszaniu ciał, a nie maszyn, co potwierdzają reakcje parkietów na całym świecie. Teraz przekonać się o tym będą mogli również wszyscy ci, którzy 18 września odwiedzą poznańską Tamę.

Pan-Pot  – Berlin Boat Ride

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pan-Pot: o dwóch takich, co podbili świat muzyki elektronicznej

Pan-Pot stali się rozpoznawalni w całym klubowym świecie dzięki charakterystycznemu, odważnemu i ponadczasowemu stylowi Tassil Ippenberger i Thomas Benedix bez skrępowania żonglują różnymi gatunkami muzyki elektronicznej, idealnie wczuwając się w potrzeby publiki niezależnie od tego, czy grają na wielkim festiwalu, czy w klubie. Duet w 2014 roku założył wytwórnię Second State, która stała się dla nich nie tylko platformą do wydawania własnej muzyki, ale także przestrzenią promowania nowych postaci na scenie, jak Amelie Lens, Stephan Hinz i Michael Klein.

Pan-Pot w Tamie – 18.09.2020 – bilety

Pan-Pot wystąpią 18 września na dziedzińcu poznańskiej Tamy. Bilety wkrótce trafią do sprzedaży. Będą dostępne na stronie Biletomat.pl.

Line-up:
Pan-Pot
Deas

Visuals:
Lola Haze

pan-pot w tamiePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →