Schron wydaje składankę. Słuchamy „Everything is Going to Be All Right!”

W czasach, gdy branża klubowa potrzebuje naszego wsparcia bardziej niż kiedykolwiek poznański Schron wychodzi z niezwykle ciekawym projektem. W weekend klub zaprezentował składankę, na której znajdziemy ponad 50 producentów, w tym czołowych przedstawicieli polskiej elektroniki.

Schron zapewnia – Everything is Going to Be All Right!

Polska scena klubowa potrzebuje naszego wsparcia bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Epidemia koronawirusa uniemożliwiająca działanie naszych ulubionych przybytków – to największe zagrożeni w historii branży. Wiele spośród nich rozpoczęło już zbiórki finansów, które w zamyśle, mają pozwolić na ich dalsze funkcjonowanie. W tych ciężkich czasach na szczególną uwagę zasługuje działanie Schronu, który w obliczu ostatnich wydarzeń postanowił dać nam to co w tym miejscu najlepsze – muzykę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

🦄 Dziś prezentujemy Wam klip promujący nasze nadchodzące wydawnictwo. Wciąż zbieramy materiał od coraz to nowych…

Opublikowany przez Schron Poniedziałek, 23 marca 2020

 

4 kwietnia premierę miała składanka, z której cały dochód przeznaczony zostanie na dalsze funkcjonowanie poznańskiego lokalu. Na kompilacji znajdziemy ponad 50 artystów, którzy postanowili swoimi utworami wesprzeć to wyjątkowe miejsce.

Weterani produkcji ramię w ramię z niezwykle obiecującymi debiutantami stworzyli wyjątkowe dzieło, które stanowi piękny przykład konsolidacji polskiej sceny klubowej. 55 numerów, ponad 5 godzin muzyki, tygodnie spędzone w studio. Techno, house, drum’n’bass, IDM, hip-hop, minimal, ambient. Przed Wami – Everything is Going to Be All Right!

Przyjaciele poznańskiego Schronu

Schronowa składanka to twór wyjątkowy przede wszystkim ze względu na artystów, którzy postanowili przyłożyć swoją rękę do tego dzieła. Na kompilacji znajdziemy artystów związanych z polską scena klubową od lat, jak chociażby: Tom Palash, Concept of Thrill, Milena Głowacka, czy Holiday 80.

Tom Palash – Proxima-b

Everything is Going to Be All Right!  to również  kilka niezwykle dobrze zapowiadających się debiutów. Wśród nich bohater marcowej selekcji – Boarding Pass i jego pełen energii Lucky Strike, zgłębiający się w mroczne zakamarki przestrzennej elektroniki cth czy Krzysztof Czub, który uwodzi słuchacza nostalgicznym Mercy.

Boarding Pass – Lucky Strike

Na szczególną uwagę zasługują grono rezydentów Schronu, którzy swoje pierwsze kroki producenckie maja już za sobą. O tym, że wszytko będzie dobrze zapewniają nas min. EnigmatiC, który właśnie wydał swoją najnowszą EPkę, ADM, czy młody i gniewny Theo Kojak. Wśród ścisłych współpracowników klubu nie mogło zabraknąć również Rave Novaka, który ponownie serwuje wysublimowane modularowe dźwięki.

Rave Novak – Tempora Mutantur

Everything is Going to Be All Right! to kompilacja naprawdę wyjątkowa, na której każdy z artystów zasługuję na osobny tekst. Jestem przekonany, że jeszcze nie razu o nich usłyszycie, gdyż ekipie Schronu udało się zebrać wyborowy skład. Warto wspomnieć również o szacie graficznej, którą przygotował jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci poznańskiego świata artystycznego – Noriaki. 

Schroń się w domu z Everything is Going to Be All Right!

Składankę można zakupić pod tym adresem na portalu bandcamp, do czego serdecznie zachęcamy. Koszt całości to 90 zł, a każdy z utworów można kupić za symboliczne 7 zł.

Włodarze poznańskiego klubu zapowiadają, że to nie koniec akcji związanej z wydawnictwem. Po zakończeniu kwarantanny rozpocznie się nowy cykl imprez „Everything is Going to Be All Right!”, na których usłyszymy wszystkich wykonawców obecnych na VA. Brzmi wyśmienicie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →