Rüfüs Du Sol z remiksem „No Time” autorstwa Lastlings

News

Australijskie trio Rüfüs Du Sol wydało dwie wersje remiksu - krótszą i wydłużoną do ponad ośmiu minut.

Lastlings zremiksowani

Australijskie rodzeństwo Amy Dowdle i Joshua Dowdle, tworzące wspólnie synth-popowy projekt o nazwie Lastlings , wydało w tym roku EPkę No Time. To właśnie z tego krążka pochodzi kawałek tytułowy, którego specjalny remiks przygotował właśnie Rüfüs Du Sol.

Uwielbiamy kawałek No Time, od kiedy pierwszy raz usłyszeliśmy go jeszcze jako demo kilka lat temu – napisali w mediach społecznościowych członkowie Rüfüs Du Sol

Rüfüs Du Sol zabrali naszą piosenkę w niesamowitą, zaskakującą podróż – skomentowało z kolei rodzeństwo z Lastlings

Lastlings, Rüfüs Du Sol – No Time (Rüfüs Du Sol Remix)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rüfüs Du Sol  – z Australii na parkiety całego świata

Rüfüs Du Sol to australijskie trio powstałe w 2010 roku. Zespół miał wystąpić w tym roku po raz pierwszy w Polsce na Open’er Festival, jednak z powodu pandemii koronowirusa impreza została odwołana. Panowie w swojej twórczości łączą elementy muzyki alternatywnej z elektronicznymi aranżacjami, a wszystko to skąpane w hipnotyzującym wokalu Tyrone’a Lindqvista.

W 2013 roku Rüfüs Du Sol wypuścili swój pierwszy długogrający album – Atlas. Płyta spotkała się z niezwykle ciepłym odbiorem, czego najlepszym wyrazem był jej debiut na pierwszym miejscu australijskiej listy przebojów ARIA Chart.

Wydany w 2016 roku Atlas pokrył się platyną równie szybko co jego poprzednik. To z niego pochodzi singiel Innerbloom, który przyniósł zespołowi międzynarodowy rozgłos, co dobrze ilustruje ponad 21 milionów odsłon w serwisie YouTube.

Trzeci długogrający album przypieczętował niezwykle silną pozycję grupy na rynku wydawniczym. To właśnie za to dzieło oraz pochodzący zeń kawałek Underwater Rüfüs Du Sol otrzymał 2 nominacje do tegorocznej nagrody Grammy.

RÜFÜS DU SOL – InnerbloomPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →