Recondite wraca do Warszawy

Fot. materiały organizatora
Eventpromo News

Warszawski klub OCZKI rośnie w siłę. Kolejne ogłaszane imprezy robią coraz to większe wrażenie. Ta, która nadchodzi, nie pozostawia wątpliwości, że stołeczna miejscówka ma spore aspiracje. Już w najbliższą sobotę zagra tu Recondite. Reprezentant Afterlife pojawi się w towarzystwie mocnej lokalnej reprezentacji, wśród której nie zabraknie niespodzianek.

Lorenz Brunner to postać, której nie trzeba przedstawiać fanom współczesnej muzyki elektronicznej. Niezwykle ceniony producent i didżej od lat należy do czołowych postaci sceny klubowej. Niemiec od ponad dekady pracuje na swoją markę i jak widać, idzie mu to świetnie.

Recondite – fot. facebook.com/ReconditeMusic

Recondite – od ambientu, przez deep house, po techno

Na przestrzeni kilkunastu lat kariery, Recondite stawał za didżejką największych klubów i festiwali świata. Z kolei w jego producenckim CV figurują takie uznane labele jak Innervisions, Hotflush, Ghostly International czy wspomniane wcześniej Afterlife. To dowód nie tylko twórczego kunsztu Brunnera, lecz również szerokiego horyzontu stylistycznego – Recondite znakomicie odnajduje się w pełnym groove’u techno, deep house czy ambiencie, zarówno w studiu, jak i podczas występów na żywo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Recondite live @ Abbatiale de Bernay in France for Cercle

Prócz Niemca w sobotę za deckami staną Afterossi, Sincz i powracająca z emerytury legenda warszawskiej sceny klubowej – Tika Milano. Czy będzie to jednorazowy występ? Pożyjemy, zobaczymy! Na pewno nie zabraknie chętnych, by ponownie zobaczyć za deckami postać doskonale kojarzoną z najbardziej kultowymi miejscówkami stolicy jak m.in. Nowa Jerozolima.

Afterossi / SIncz / Tika Milano – mat. organizatora

Z kolei na scenie Saloon tego wieczoru usłyszmy Charismatica i Korenberga.

Recondite w klubie OCZKI – bilety

Impreza z Recondite w klubie OCZKI odbędzie sie w najbliższą sobotę, 23 marca. Bilety na to wydarzenie znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →