Elektroniczne gwiazdy w Poznaniu – Marcel Dettmann i Recondite

Eventpromo
Marcel Dettmann

WIR, czyli święto muzyki klubowej. W poznańskiej Tamie wystąpi elita elektroniki. Posłuchajcie na żywo Recondite i Marcela Dettmanna.

Już w tym tygodniu odbędzie się 7 edycja cyklu WIR w poznańskiej Tamie. 15 listopada na scenie zagości Recondite, kilka tygodni później odbędzie się kolejna, 8 odsłona projektu WIR. 13 grudnia na deskach stanie słynny Marcel Dettemann. Nie możecie tego przegapić!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Daj się porwać w WIR. Zaprasza Marcel Dettmann

Marcel Dettmann, czyli jedna z bardziej rozpoznawalnych osób współczesnej muzyki techno, pojawi się już 13 grudnia w Poznaniu. To nie tylko DJ, ale też producent, który swoją karierę rozpoczął od występów w berlińskim Berghain. Choć muzyk głównie kojarzony jest z tym miejscem, to jego twórczość trudno zamknąć w sztywnych ramach techno. Efektem rozwoju i podróży gatunkowej od new wave, post-punku czy industrialu, jest niespotykany styl producenta.

Czerpiąc inspiracje z ciężkiego techno, deep house’u czy ambientu, Marcel Dettmann został symbolem Berlina. Muzyk na swoim koncie ma aż 30 epek, współpracę z Benem Klockiem i własny label. Występy Marcela Dettmanna zawierają w sobie również pierwiastek artystyczny, producent próbuje wnieść do swoich setów intrygujące wizuale, które mają rozbudzić wyobraźnię słuchaczy.

Recondite zawita do Poznania

Recondite to elita wśród producentów muzyki elektronicznej. Jego repertuaru nie możemy zamknąć w jednym gatunku, można tam odnaleźć zarówno ambient, techno, jak i deep house. Swój najbardziej znany track muzyk wydał pod szyldem labelu Innerversions, choć na swoim koncie ma także współpracę z Afterlife, Ghostly International czy Cocoon.

Artysta może być kojarzony także przez tych mniej obeznanych z muzyką techno. Kojarzycie The xx? Muzyk zrobił remiks ich utworu Fiction.

Kevin de Vries

Druga gwiazdą WIR #7 ma być Kevin De Vries. Człowiek znany poznańskim imprezowiczom, bo stały rezydent Tamy. Choć to młody i dopiero wschodzący artysta muzyki elektronicznej, wydawał już pod Afterlife, Cocoon czy Drumcode. Jego twórczość zyskała zainteresowanie gigantów muzyki elektronicznej takich jak Adam Beyer, Sven Väth i Richie Hawtin. Natomiast magazyn Mixmag określił go wschodzącą gwiazdą muzyki techno.

Wir #8 – 13 grudnia w Tamie – line-up

Marcel Dettmann

Joana

Deas

Wir #7 – 15 listopada w Tamie – line-up

Recondite live

Kevin de Vries

Leon/ PL

Kevin de Vries

WIR – 7 edycja, TAMA, Poznań – bilety

Bilety możecie kupić na stronie Biletomat.pl

I pula – 40 pln / sold out
II pula – 45 pln / sold out
III pula – 50 pln

Bilety na WIR #8 będą dostępne już niedługo!

Wir 7

Wir #7 - Tama, Poznań | 15.11.2019

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →