Powrót na Perc Trax w wielkim stylu. Manni Dee z nowym albumem w połowie czerwca

Wywiad
Manni Dee, A Low Level Love, Perc Trax

Krótko po ogłoszeniu trzeciego wydawnictwa dla South London Analogue Material, Manni Dee powraca do wytwórni Perc Trax z okazji wydania A Low Level Love, swojego drugiego pełnego albumu. 

Przygoda Brytyjczyka z Perc Trax sięga 2017 roku i EP-ki Throbs Of Discontent, zawierającej przełomowy dla jego dalszej kariery London Isn’t England, utwór skomponowany do spółki z Ewą Justką, z którą artysta miał okazję wystąpić m.in. na UnsoundUnpolished w 2018 roku. Najnowszy longplay jest z kolei kontynuacją The Residue wydanego w 2018 roku przez oficynę należącą do Tresora.

Manni Dee – Pivotal Summer (Perc Trax)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Manni Dee ponownie na Perc Trax

Na A Low Level Love Manveer Dheensa rozszerza zarówno swój poprzedni album, jak i ostatnie wydawnictwa Perc Trax. Artysta po raz kolejny demonstruje nam swoje swoje charakterystyczne klubowe rytmy techno z połamanymi bitami i brudnymi numerami. Ze wszystkich 11 dostępnych na albumie utworów, najbardziej melodyjne i introspekcyjne wydają się być No More Heroes i You Don’t Always Get What You Want. Nową intensywność i agresję, charakteryzującą się burzą kick-bębnów, spotkamy natomiast w Closer. 

Manni Dee przy okazji najnowszego krążka i tym razem postanowił zaprosić do współpracy wyjątkowych kolaborantów. Swoje 3 grosze w pracę nad albumem dorzuciła wokalistka Sylph, dodającą wyrazisty i zmysłowy element do otwierającego całość Persist & Change oraz legenda londyńskiego acid techno, Chris Liberator, również dostarczający swój wokal.

Tracklista A Low Level Love (premiera 18 czerwca):

1) Persist & Change feat. Sylph
2) Take Time
3) Yesterday’s Hope
4) You Puked In The Alley Where We Kissed
5) Stride By Stride
6) No More Heroes
7) Betamax Interlude
8) Pivotal Summer
9) London In My System feat. Chris Liberator
10) You Don’t Always Get What You Want
11) CloserPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →