Tama nie zwalnia. Przed nami kolejny przedłużony weekend pełen znakomitej muzyki

Eventpromo
Manni Dee

Mocno taneczny dublet piątkowo-sobotni plus miękkie lądowanie w postaci niedzielnego koncertu. Wygląda na to, że taki układ w poznańskiej Tamie przyjął się doskonale. Bezkompromisowe techno, energetyczny house i klasyka polskiej muzyki instrumentalnej. To wszystko już w najbliższy weekend. Będzie się działo.

Tama – powrót do „normalności”

Ciężko mówić o powrocie do normalności w związku ze zniesieniem restrykcji dotyczących klubów, patrząc na to, co się dzieje w równoległej rzeczywistości. Faktem jest, że od 1 marca właściciele naszych ulubionych miejscówek z muzyką elektroniczną mogli wziąć pierwszy od dawna głęboki oddech. Zniesione zostają obostrzenia gospodarcze w tym limity osób w pomieszczeniach, ponownie zostaną otwarte dyskoteki, kluby i inne miejsca udostępnione do tańczenia – taki komunikat otrzymaliśmy z początkiem miesiąca. Chociaż tyle dobrego…

Tama
Tama

Techno, house, jazz

Nadchodzący weekend prezentuje się ultraciekawie, będąc trzydniową alternatywą dla fanów zróżnicowanej muzyki. Piątkowa odsłona należy do tych z gatunku wagi ciężkiej – murami Tamy zatrzęsie Manni Dee. Anglik od wielu lat należy do absolutnej czołówki intensywnego techno, wydając w takich klasykach jak Tresor czy Perc Trax. Muzyka stworzona pod duże klubowe soundsystemy z odpowiednią instalacją świetlną – VJ-ski kunszt zaprezentuje Lola Haze, a decki współdzielić będą Paka oraz PLEBS. W sobotę Tama zwalnia obroty z szóstego biegu, prezentując bardziej melodyjne techno z mocno energetycznymi, housowymi wycieczkami. Prosto z Belfastu przyjedzie tamtejsze objawienie – Ejeca. Irlandczyk sukcesywnie podbija światowe parkiety swoim zróżnicowanym obliczem, o czym najlepiej świadczą wydawnictwa w BPitch Control i Poker Flat. Towarzyszyć mu będzie eklektyczny polski support w postaciach Grażyny Biedroń i Okami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Niedzielne wydarzenie to prawdziwa gratka dla wielbicieli jakościowego, polskiego brzmienia. W poznańskiej Tamie pojawi się trio Waglewski Fisz Emade, którzy zaprezentują materiał z najnowszego albumu Duchy ludzi i zwierząt. Na swojej trzeciej płycie muzycy poruszają się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi, aż do dynamicznych, wręcz radosnych brzmień. I jak na Waglewskich przystało – zręcznie przy tym wymykając się gatunkom muzycznym.

Klub Tama w Poznaniu – bilety na wydarzenia

Bilety na wydarzenia odbywające się w poznańskim klubie Tama kupicie na stronie Biletomat.pl.

Kup bilety na wydarzenia w klubie Tama w Poznaniu

Biletomat.pl
35 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →