Manni Dee ponownie wydaje w SLAM, ale nie u Szkotów, tylko u Ansome’a

Fot. Viktorija Berlickaite
News
Manni Dee

Blisko rok od publikacji Everyone's Replaceable Now w wytwórni Perc Trax, Manni Dee wydaje epkę zatytułowaną Idolise the Ugly. Będzie to już trzecie wydawnictwo brytyjskiego producenta w wytwórni South London Analogue Material, należącej do jego rodaka, Ansome'a.

Manni Dee znowu to robi

Perc, Ansome, Joe Farr, czy Manni Dee od ładnych kilku lat decydują o sile bezkompromisowego techno na Wyspach. Ilekroć mamy do czynienia z produkcjami któregoś z nich, prawdopodobieństwo graniczące z pewnością podpowiada nam, że i tym razem nie będzie czego zbierać. W swoim najnowszym EP Manni Dee po raz kolejny prezentuje słuchaczowi swoje dynamiczne, bezlitosne i mroczne techno w najlepszym wydaniu.

Manni Dee – War Cry

S.L.A.M. (South London Analog Material) od 2017 roku i wydanej epki duetu Ansome & Catch raz za razem, również za sprawą późniejszych produkcji Mickey Nox, MDDKeepsakes, Peryla, Ayarcany, odciska piętno na swoim przebojowym i napędzanym surowością labelu. Brytyjczyk idealnie wkomponował się w brytyjską wytwórnię tym bardziej, że w przeszłości jego wydawnictwa gościły w nie mniej renomowanych oficynach, jak Perc Trax i Tresor Records. Na poczet Idolise the Ugly, Manveer Dheensa, połączył siły z Louisahh. Francuska DJ-ka i producentka użyczyła swojego wokalu w utworach War Cry i Snot & Salt.

Manni jest jednym z najbardziej ekscytujących i płodnych producentów pracujących w tej chwili. Czuję się zaszczycona, że mogłam współpracować z nim przy tworzeniu EP-ki, która ukaże się nakładem South London Analogue Material.

– skomentowała Louisahh

Idolise the Ugly

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


‚Nasz cel to sprawić, aby publika zwymiotowała albo zemdlała’ – Manni Dee i Ewa Justka – WYWIAD

4 października 2018
Manni Dee ponownie wydaje w SLAM, ale nie u Szkotów, tylko u Ansome’a

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.