Manni Dee ponownie wydaje w SLAM, ale nie u Szkotów, tylko u Ansome’a

Fot. Viktorija Berlickaite
News
Manni Dee

Blisko rok od publikacji Everyone's Replaceable Now w wytwórni Perc Trax, Manni Dee wydaje epkę zatytułowaną Idolise the Ugly. Będzie to już trzecie wydawnictwo brytyjskiego producenta w wytwórni South London Analogue Material, należącej do jego rodaka, Ansome'a.

Manni Dee znowu to robi

Perc, Ansome, Joe Farr, czy Manni Dee od ładnych kilku lat decydują o sile bezkompromisowego techno na Wyspach. Ilekroć mamy do czynienia z produkcjami któregoś z nich, prawdopodobieństwo graniczące z pewnością podpowiada nam, że i tym razem nie będzie czego zbierać. W swoim najnowszym EP Manni Dee po raz kolejny prezentuje słuchaczowi swoje dynamiczne, bezlitosne i mroczne techno w najlepszym wydaniu.

Manni Dee – War Cry

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

S.L.A.M. (South London Analog Material) od 2017 roku i wydanej epki duetu Ansome & Catch raz za razem, również za sprawą późniejszych produkcji Mickey Nox, MDDKeepsakes, Peryla, Ayarcany, odciska piętno na swoim przebojowym i napędzanym surowością labelu. Brytyjczyk idealnie wkomponował się w brytyjską wytwórnię tym bardziej, że w przeszłości jego wydawnictwa gościły w nie mniej renomowanych oficynach, jak Perc Trax i Tresor Records. Na poczet Idolise the Ugly, Manveer Dheensa, połączył siły z Louisahh. Francuska DJ-ka i producentka użyczyła swojego wokalu w utworach War Cry i Snot & Salt.

Manni jest jednym z najbardziej ekscytujących i płodnych producentów pracujących w tej chwili. Czuję się zaszczycona, że mogłam współpracować z nim przy tworzeniu EP-ki, która ukaże się nakładem South London Analogue Material.

– skomentowała Louisahh

Idolise the Ugly

 

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →