Powrót Alice Glass mocnym utworem „NIGHTMARES”

News

Alice Glass, ex-wokalistka zespołu Crystal Castles powraca na scenę muzyczną po dwuletniej nieobecności. Kanadyjka opublikowała właśnie utwór NIGHTMARES, który jest najświeższym materiałem artystki od 2018 roku.

Alice Glass przypomina o sobie mocnym kawałkiem

Alice Glass, która opuściła zespół Crystal Castles w 2014 roku, zdążyła odciąć się już od przeszłości i ukazać światu swoje nowe oblicze. Choć artystka nie wydała jeszcze studyjnej płyty, to co jakiś czas wypuszcza znakomite single. Teraz do naszych rąk trafił kolejny z nich, zatytułowany NIGHTMERS.

Najnowszy utwór Glass utrzymany jest w mrocznej, synth-popowej estetyce, a poszatkowana i pozornie chaotyczna linia melodyczna obfituje w emocjonalność i zarazem delikatność. Singiel pojawi się na składance Sermon 4 Anniversary, którą z okazji swoich czwartych urodzin wyda niezależna wytwórnia specjalizująca się w muzyce eksperymentalnej, Semon 3 Recordings.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wzajemne wsparcie w undergroundowej społeczności artystycznej i muzycznej jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek. Dlatego z wielką chęcią zgodziłam się nagrać kawałek na potrzeby składanki Sermon – komentuje Alice Glass.

Alice Glass – NIGHTMARES 

Semon 3 Recordings – lista utworów

1. Alice Glass – NIGHTMARES
2. DJ Deeon – Bang Them
3. 83. – Cleaver
4. NEUTER//MRTRU3LOVE – bittersweet
5. Via App – Electromancy (Esh Umaim Version)”.
6. DÆMON – Stay Still
7. SCRAAATCH – nie wiesz dopóki nie przyjdziesz
8. Odete – O DIABO
9. Meth Math – aserje

Okładka płyty Sermon 4 Anniversary

Okładka płyty Sermon 4 AnniversaryPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →