Ponad 1 GB danych w drugiej paczce sampli od Michała Jabłońskiego dla Loopmasters

Fot. Helena Majewska
News
Michał Jabłoński, Loopmasters

Rok i dwa miesiące od pierwszej udostępnionej paczki sampli na Loopmaster, Michał Jabłoński powraca do współpracy z jednym z największych i najbardziej cenionych studiów nagraniowych na świecie. W sieci ukazał się bowiem drugi zestaw autorskich projektów polskiego producenta, tym razem o pojemności przekraczającej ponad 1 GB.

Swoją muzykę wydawał w VSK Series, CRS ltd, Secret Keywords, ABYSS, Sonntag Morgen. Grywał w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii czy na Tajwanie. Michał Jabłoński, jedno z tych nazwisk, które elektryzuje fanów nie tylko z uwagi na ponadprzeciętne produkcje, ale i charyzmę, z którą mogliście się zaznajomić w trakcie czytania naszego zeszłorocznego wywiadu. Po upływie ponad roku, polski producent ponownie łączy siły z firmą Loopmaster, której to udostępnił kolejną paczkę autorskich projektów.

Loopmasters, Michał Jabłoński

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Fot. Loopmasters

Michał Jabłoński ponownie na Loopmasters

Nazwana przez Jabłońskiego Experimental Techno paczka sampli o pojemności 1,16 GB, zawiera wszystkie audio nagrane w 24Bit 44.1KHZ. Znajdują się w niej 61 pętle Heavy Techno Kick, 40 pętle Fx, 39 pętli basowych, 36 pętli syntezatorowych, 32 pętle perkusyjne, 5 pętli Hat, 4 pętle perkusyjne i 1 pętla Tom. One-shoty to 231 Fx, 80 Atmospheres, 17 Drones, 16 Kicks, 8 Instruments i 1 Bass Hit. W zestawie znajduje się również 15 Soft Sampler Patches dla Kontakt, EXS24/Sampler, NNXT i SFZ.

Zawarte pętle grają w tempie między 90 a 120 bpm, co czyni tę kolekcję idealną dla szerokiego wachlarza gatunków. Wymienione gatunki są zaspokajane wraz z innymi gatunkami techno i industrialu, w tym downtempo i ścieżkami dźwiękowymi dla mediów. Paczka do kupienia jest pod tym adresem.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →