Ponad 1 GB danych w drugiej paczce sampli od Michała Jabłońskiego dla Loopmasters

Fot. Helena Majewska
News
Michał Jabłoński, Loopmasters

Rok i dwa miesiące od pierwszej udostępnionej paczki sampli na Loopmaster, Michał Jabłoński powraca do współpracy z jednym z największych i najbardziej cenionych studiów nagraniowych na świecie. W sieci ukazał się bowiem drugi zestaw autorskich projektów polskiego producenta, tym razem o pojemności przekraczającej ponad 1 GB.

Swoją muzykę wydawał w VSK Series, CRS ltd, Secret Keywords, ABYSS, Sonntag Morgen. Grywał w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii czy na Tajwanie. Michał Jabłoński, jedno z tych nazwisk, które elektryzuje fanów nie tylko z uwagi na ponadprzeciętne produkcje, ale i charyzmę, z którą mogliście się zaznajomić w trakcie czytania naszego zeszłorocznego wywiadu. Po upływie ponad roku, polski producent ponownie łączy siły z firmą Loopmaster, której to udostępnił kolejną paczkę autorskich projektów.

Loopmasters, Michał Jabłoński

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Loopmasters

Michał Jabłoński ponownie na Loopmasters

Nazwana przez Jabłońskiego Experimental Techno paczka sampli o pojemności 1,16 GB, zawiera wszystkie audio nagrane w 24Bit 44.1KHZ. Znajdują się w niej 61 pętle Heavy Techno Kick, 40 pętle Fx, 39 pętli basowych, 36 pętli syntezatorowych, 32 pętle perkusyjne, 5 pętli Hat, 4 pętle perkusyjne i 1 pętla Tom. One-shoty to 231 Fx, 80 Atmospheres, 17 Drones, 16 Kicks, 8 Instruments i 1 Bass Hit. W zestawie znajduje się również 15 Soft Sampler Patches dla Kontakt, EXS24/Sampler, NNXT i SFZ.

Zawarte pętle grają w tempie między 90 a 120 bpm, co czyni tę kolekcję idealną dla szerokiego wachlarza gatunków. Wymienione gatunki są zaspokajane wraz z innymi gatunkami techno i industrialu, w tym downtempo i ścieżkami dźwiękowymi dla mediów. Paczka do kupienia jest pod tym adresem.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →