Od zawsze będący w planach. Sega Bodega zapowiada album „Romeo”.

Fot. Prexactly
News
Sega Bodega

Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od premiery najnowszego albumu Sega Bodega. Nadchodzący krążek zatytułowany Romeo, ukaże się 12 listopada nakładem NUXXE, wytwórni, którą artysta prowadzi wraz z Shygirl i Coucou Chloe.

Drugi w karierze longplay autorstwa Sega Bodega został ogłoszony pod koniec września. Artysta, który opisał album jako ten, „który zawsze chciał nagrać”, łączy w Romeo wpływy elektroniki, popu i klasycznego fortepianu. Album jest kontynuacją wydanego w 2020 roku debiutanckiego krążka Salvador i zawiera współpracę z Arca i Charlotte Gainsbourg. W związku z zapowiedzią krążka, światło dziennie ujrzał drugi singiel, Angel On My Shoulder, będący następcą Only Seeing God When I Come, opublikowanego w zeszłym miesiącu.

Sega Bodega – Angel On My Shoulder

Sega Bodega. Romeo, gdzie jesteś!

Salvador Navarrete, bo tak właściwie nazywa się Sega Bodega, był kluczowym twórcą w niezliczonych mainstreamowych i undergroundowych projektach jak Zebra Katz, Låpsey i Dorian Electra, a także był powiązany z ShygirlCoucou Chloe oraz z Oklou. W zeszłym roku Bodega współpracował z Shygirl przy pracy nad jej utworem Freak Låpsley’em przy utworze Make U Stay, który ukazał się po wydaniu jego debiutanckiego albumu Salvador.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sega Bodega – Only Seeing God When I Come

Jego wkład w produkcję i kreatywność na przestrzeni lat są nadto zauważalne. Navarrete począwszy od 2013 roku i pierwszej wydanej EP-ki Song Dynasty, stworzył muzykę do reklamy Nike Jumpman, maczał palce w muzyce do pokazu Puma x Fenty Rihanny na Nowojorskim Tygodniu Mody, a także zapewnił oprawę dźwiękową dla projektu PornHubaI Love You. W zeszłym roku Brytyjczyk wydał EP-kę z coverami zatytułowaną Reestablishing Connection, na której znalazły się covery Teardrop Massive Attack czy Sometimes Britney Spears. Producent przy jej wydaniu współpracował między innymi z Lafawndah, Dorian Electra i teddy<3 i innymi.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →