Nocna Masa Imprezowa z Johnem Digweedem i Agorią – WYGRAJ ZAPROSZENIE

Reklama

W sobotę, 12 września w Warszawie odbędzie się Nocna Masa Imprezowa, której sponsorem jest marka Desperados Nocturno. Ludzie dobrej imprezy przejdą ulicami miasta napędzani dźwiękami Johna Digweeda oraz Agorii.

Miasto nocą to nieprzerwane pasmo doznań. Żyje dzięki energii ludzi, którzy zasilają je swoim imprezowym zapałem. To właśnie oni wyznaczają nocny rytm miasta. Jest ich cała masa i mają swoje imprezowe potrzeby.
Desperados Nocturno wspiera wszystkich ludzi dobrej imprezy i w ich imieniu postuluje więcej imprezowej wolności! Każdy, komu bliskie są imprezowe postulaty, może je poprzeć na stronie nocturno.desperados.com i zamanifestować to podczas Nocnej Masy Imprezowej, która wieczorem 12 września przejdzie ulicami Warszawy.

Legendarny John Digweed będzie główną gwiazdą Nocnej Masy Imprezowej
Nocna Masa Imprezowa rozkręci Warszawę!
Tysiące ludzi wspólnie maszerujących ulicami Warszawy w ulicznym koncercie w konwencji silent disco przy klubowej muzyce serwowanej przez najlepszych światowych DJ’ów. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, wystarczy opublikować na Instagramie zdjęcie z Desperadosem i imprezą w rolach głównych (profil musi być publiczny). W opisie zdjęcia trzeba dodać #RozkrecaNoc. Podwójne wejściówki czekają! Zasady konkursu dostępne są na stronie nocturno.desperados.com oraz profilu Desperadosa na Facebooku.
Nocna Masa Imprezowa wyruszy z centrum warszawskiego życia nocnego, czyli okolic Placu Zbawiciela. Punktualnie o godz. 21.00 w punktach rejestracyjnych zlokalizowanych w Alei Wyzwolenia będzie można wymienić wejściówki na zestaw do silent disco. Następnie imprezowym krokiem Masa ruszy w kierunku klubokawiarni Plażowa nad Wisłą, gdzie odbędzie się afterparty!
O muzyczną stronę wydarzenia zadbają: John Digweed, Agoria oraz Bshosa, Juniore.
Więcej informacji o Masie na nocturno.desperados.com

KONKURS

Mamy dla Was 25 podwójnych zaproszeń na Nocną Masę Imprezową z udziałem Johna Digweeda i Agorii. Jak je zdobyć?
Wyślij do nas mail na adres [email protected], w tytule wpisz „NOCNA MASA IMPREZOWA”. 25 pierwszych zgłoszeń zostanie nagrodzonych zaproszeniem na Nocną Masę Imprezową dla dwóch osób!
Osoba biorąca udział w konkursie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e-mail Organizatorowi Nocnej Masy Imprezowej, który zajmie się dystrybucją zaproszeń. Adresy e-mail posłużą wyłącznie do przekazania zaproszeń, a Uczestnik nie będzie otrzymywał od Organizatora żadnych informacji handlowych.
Źródło: materiały prasowe


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →