Agoria po raz pierwszy w Poznaniu

Wydarzenie

Jeden z najbardziej rozchwytywanych francuskich towarów eksportowych, założyciel wytwórni InFiné i twórca festiwalu Nuits Sonores zagra w piątek w poznańskim SQ.

Agoria od młodzieńczych lat fascynował się jazzem i dopiero docierającym do Europy detroit techno. Zainspirowany występem Jeffa Millsa, zaczął próbować swoich sił jako DJ, a w 1999 roku po raz pierwszy wydał swoją muzykę. Szybko został wypatrzony przez francuski oddział labelu PIAS, nakładem którego w 2003 ukazał się jego pierwszy, obecnie legendarny już longplay „Blossom”.
Agoria od lat utrzymuje się w czołówce francuskiej sceny elektronicznej. O jego kunszcie niech świadczy wypełniony po brzegi kalendarz bookingowy. W samym 2017 występował na imprezach pod szyldem Circoloco, Drumcode, grał na takich festiwalach jak Awakenings, Melt, DGTL czy Bestival. Wystąpił chyba w każdym zakątku świata.
2 marca Agoria po raz pierwszy przyjedzie do Poznania. Zagra w klubie SQ w ramach cyklu Welcome. Za support odpowiadać będą Conradq i Simon Mattson.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →