Nocna Masa Imprezowa – John Digweed, Agoria, Bshosa, Juniore

Clubbing
Deep house Tech House

Sobota, 12 września 2015
godz: 21:00

Warszawa

, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

NOCNA MASA IMPREZOWA

ULICZNY KONCERT W RYTMIE SILENT DISCO


W sobotę, 12 września w Warszawie odbędzie się NOCNA MASA IMPREZOWA, której sponsorem jest marka Desperados Nocturno. Ludzie dobrej imprezy przejdą ulicami miasta napędzani dźwiękami legendarnego brytyjskiego dj’a JOHNA DIGWEEDA oraz absolutnego fenomenu francuskiej sceny electro – AGORIA. Po raz pierwszy imprezowicze w Polsce pokażą jak wielu ich jest i razem rozkręcą noc w mieście!

 

Miasto nocą to nieprzerwane pasmo doznań. Żyje dzięki energii ludzi, którzy zasilają je swoim imprezowym zapałem. To właśnie oni wyznaczają nocny rytm miasta. Jest ich cała masa i mają swoje imprezowe potrzeby.

Desperados Nocturno wspiera wszystkich ludzi dobrej imprezy i w ich imieniu postuluje więcej imprezowej wolności! Każdy, komu bliskie są imprezowe postulaty, może je poprzeć na stronie nocturno.desperados.com i zamanifestować to podczas Nocnej Masy Imprezowej, która wieczorem 12 września przejdzie ulicami Warszawy.

Nocna Masa Imprezowa rozkręci Warszawę!

Tysiące ludzi wspólnie maszerujących ulicami Warszawy w ulicznym koncercie w rytmie silent disco przy klubowej muzyce serwowanej przez najlepszych światowych DJ’ów. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, wystarczy opublikować na Instagramie zdjęcie z Desperadosem i imprezą w rolach głównych (profil musi być publiczny). W opisie zdjęcia trzeba dodać #RozkrecaNoc. Podwójne wejściówki czekają! Zasady konkursu dostępne są na stronie nocturno.desperados.com oraz profilu Desperadosa na Facebooku.

Nocna Masa Imprezowa wyruszy z centrum warszawskiego życia nocnego, czyli okolic Placu Zbawiciela. Punktualnie o godz. 21.00 w punktach rejestracyjnych zlokalizowanych w Alei Wyzwolenia będzie można wymienić wejściówki na zestaw do silent disco. Następnie imprezowym krokiem Masa ruszy w kierunku klubokawiarni Plażowa nad Wisłą, gdzie odbędzie się afterparty!

O muzyczną stronę wydarzenia zadbają: John Digweed, Agoria oraz Bshosa, Juniore.

Więcej informacji o Masie na nocturno.desperados.com

John Digweed

Brytyjczyk należy do międzynarodowej elity DJ-ów. Jest legendą, wręcz ikoną muzyki klubowej i punktem odniesienia zarówno dla DJ-ów, jak i producentów na całym świecie. Założyciel kultowej wytwórni Bedrock, występował u boku największych gwiazd współczesnej sceny muzycznej od Davida Bowiego przez Fatboy Slim po Carla Coxa. Jego audycji radiowej Transitions każdego tygodnia słucha ponad 12 milionów fanów elektroniki z niemal 30 krajów całego świata.

Agoria

Absolutny fenomen francuskiej sceny elektro. Jako producent znany jest
z głębokiego minimalistycznego brzmienia oraz unikalnej zdolności łączenia bardzo różnych stylów muzycznych, a jako DJ został okrzyknięty jednym z najlepszych mikserów ostatniej dekady.

Bshosa
Jeden z ojców założycieli polskiej sceny klubowej. Oklaskiwany w kraju i na świecie jako niezwykle utalentowany DJ, jest także animatorem życia imprezowego, dziennikarzem muzycznym i współtwórcą legendarnego warszawskiego klubu 1500m2 do wynajęcia.

Juniore

Prawdziwy wulkan imprezowej energii. Na co dzień gra jako rezydent w jednym z najgorętszych polskich klubów – SQ. W czasie wolnym prowadzi popularną audycję o muzyce klubowej BE 4 w radiowej Czwórce oraz współtworzy głośny poznański cykl imprezowy HEDONICA.

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Nocna Masa Imprezowa – John Digweed, Agoria, Bshosa, Juniore Warszawa

We Are Radar: Jensen Interceptor

Pt, 21 lutego 2020
godz: 23:00

Nocna Masa Imprezowa – John Digweed, Agoria, Bshosa, Juniore Warszawa

Alternative 90’s / Proxima

Pt, 21 lutego 2020
godz: 22:00

Nocna Masa Imprezowa – John Digweed, Agoria, Bshosa, Juniore Warszawa

TempoWdół | DJ Ros

Pt, 21 lutego 2020
godz: 21:00