Nina Kraviz ogłasza serię VR-owych występów

News
Nina Kraviz

Jedna z najpopularniejszych producentek muzyki elektronicznej – Nina Kraviz – zapowiada serię DJ setów, które będziemy mogli oglądać przy użyciu najnowszych technologii. Za całość odpowiada Sensorium Galaxy – platforma, która daje możliwość wirtualnego zbliżenia się do swojego ulubionego artysty. Sprawdź, na czym będzie to polegać.

VR-owe show w domowej przestrzeni

Nina Kraviz zostaje dziesiątą artystką, która potwierdziła swój udział w jednym z najbardziej innowacyjnych projektów ostatnich lat. W swoim założeniu Sensorium Galaxy ma być przede wszystkim platformą społecznościową. Biorąc udział w pokazach, fani będą mogli spotkać się i wchodzić w interakcje z innymi uczestnikami koncertów z całego świata. Reasumując – pomysłodawcy mają na celu przybliżyć ludzi do występujących artystów bez wychodzenia z domu.

Ciężko wymienić wszystkie najważniejsze dokonania rosyjskiej producentki. Nina Kraviz jest dzisiaj ikoną, której nie trzeba dokładniej przedstawiać. Występy na najważniejszych festiwalach świata, kierowanie dwoma labelami, angażowanie się w projekty muzyczne i modowe – to z pewnością tylko wierzchołek osiągnięć tej fascynującej postaci. Niewątpliwy, wyraźny styl muzyczny Niny regularnie wypełnia parkiety, odzwierciedlając unikalne połączenie silnej osobowości artystki ze zmysłowością i jej ciągłym dążeniem do wywoływania najgłębszych uczuć.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W poszukiwaniu inspiracji występowała w niedawnym czasie na Wieży Eiffla oraz Murze Chińskim. Na początku tego roku wydała Skyscrapers, zaś dzisiaj światło dzienne ujrzy jej drugi singiel This Time. Kolejnym przystankiem Niny jest PRISM – wirtualny świat w Sensorium Galaxy poświęcony wysokiej klasy wydarzeniom muzycznym. Jak sama przyznaje:

Zawsze myślałam o muzyce jak o dynamicznej esencji, w której ten sam utwór jest odbierany w różnych miejscach i momentach. W PRISM moje sety będą w pełnej harmonii z wirtualnymi miejscami, które będą nieustannie ewoluować w odpowiedzi na częstotliwość dźwięku. Jestem podekscytowana tym, co mogę stworzyć w tej wciągającej przestrzeni. Mam nadzieję, że fani techno uznają to za kreatywne przedsięwzięcie za tak samo fascynujące jak ja.

Nina Kraviz jeszcze bliżej odbiorcy

Sensorium Galaxy oferuje wciągające wydarzenia i doświadczenia z najwyższej półki. Platforma ta łączy wszystko to, co najlepsze w technologii i rozrywce. Projekt został opracowany przez weteranów branży gier i VR we współpracy z takimi potęgami jak Roc Nation należący do Jay-Z.

Współpracę z Niną Kraviz komentuje również Sasha Tityanko, wiceprezes Sensorium:

Niezależnie od tego, czy występuje w autentycznych podziemnych klubach czy na ogromnych festiwalach na całym świecie, Nina tworzy intymną więź między sobą a publicznością. W Sensorium Galaxy będzie mogła dalej pielęgnować jej niezwykły talent w wirtualnym show. Witamy Ninę na pokładzie i nie nie możemy doczekać się jej pierwszych wirtualnych setów.

Sensorium Galaxy jest obecnie w fazie beta i ma zostać uruchomiona pod koniec roku. Użytkownicy z całego świata będą mogli dostroić się do pokazów Niny Kraviz, nosząc gogle VR. Future is now!

 

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →