Nina Kraviz ogłasza serię VR-owych występów

News
Nina Kraviz

Jedna z najpopularniejszych producentek muzyki elektronicznej – Nina Kraviz – zapowiada serię DJ setów, które będziemy mogli oglądać przy użyciu najnowszych technologii. Za całość odpowiada Sensorium Galaxy – platforma, która daje możliwość wirtualnego zbliżenia się do swojego ulubionego artysty. Sprawdź, na czym będzie to polegać.

VR-owe show w domowej przestrzeni

Nina Kraviz zostaje dziesiątą artystką, która potwierdziła swój udział w jednym z najbardziej innowacyjnych projektów ostatnich lat. W swoim założeniu Sensorium Galaxy ma być przede wszystkim platformą społecznościową. Biorąc udział w pokazach, fani będą mogli spotkać się i wchodzić w interakcje z innymi uczestnikami koncertów z całego świata. Reasumując – pomysłodawcy mają na celu przybliżyć ludzi do występujących artystów bez wychodzenia z domu.

Ciężko wymienić wszystkie najważniejsze dokonania rosyjskiej producentki. Nina Kraviz jest dzisiaj ikoną, której nie trzeba dokładniej przedstawiać. Występy na najważniejszych festiwalach świata, kierowanie dwoma labelami, angażowanie się w projekty muzyczne i modowe – to z pewnością tylko wierzchołek osiągnięć tej fascynującej postaci. Niewątpliwy, wyraźny styl muzyczny Niny regularnie wypełnia parkiety, odzwierciedlając unikalne połączenie silnej osobowości artystki ze zmysłowością i jej ciągłym dążeniem do wywoływania najgłębszych uczuć.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W poszukiwaniu inspiracji występowała w niedawnym czasie na Wieży Eiffla oraz Murze Chińskim. Na początku tego roku wydała Skyscrapers, zaś dzisiaj światło dzienne ujrzy jej drugi singiel This Time. Kolejnym przystankiem Niny jest PRISM – wirtualny świat w Sensorium Galaxy poświęcony wysokiej klasy wydarzeniom muzycznym. Jak sama przyznaje:

Zawsze myślałam o muzyce jak o dynamicznej esencji, w której ten sam utwór jest odbierany w różnych miejscach i momentach. W PRISM moje sety będą w pełnej harmonii z wirtualnymi miejscami, które będą nieustannie ewoluować w odpowiedzi na częstotliwość dźwięku. Jestem podekscytowana tym, co mogę stworzyć w tej wciągającej przestrzeni. Mam nadzieję, że fani techno uznają to za kreatywne przedsięwzięcie za tak samo fascynujące jak ja.

Nina Kraviz jeszcze bliżej odbiorcy

Sensorium Galaxy oferuje wciągające wydarzenia i doświadczenia z najwyższej półki. Platforma ta łączy wszystko to, co najlepsze w technologii i rozrywce. Projekt został opracowany przez weteranów branży gier i VR we współpracy z takimi potęgami jak Roc Nation należący do Jay-Z.

Współpracę z Niną Kraviz komentuje również Sasha Tityanko, wiceprezes Sensorium:

Niezależnie od tego, czy występuje w autentycznych podziemnych klubach czy na ogromnych festiwalach na całym świecie, Nina tworzy intymną więź między sobą a publicznością. W Sensorium Galaxy będzie mogła dalej pielęgnować jej niezwykły talent w wirtualnym show. Witamy Ninę na pokładzie i nie nie możemy doczekać się jej pierwszych wirtualnych setów.

Sensorium Galaxy jest obecnie w fazie beta i ma zostać uruchomiona pod koniec roku. Użytkownicy z całego świata będą mogli dostroić się do pokazów Niny Kraviz, nosząc gogle VR. Future is now!

 

 

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź! 20 pln

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →