Nicola Cruz z nową EPką i mixem   

News
Nicola Cruz z nową EPką i mixem   

Nicola Cruz z nowym wydawnictwem. Minipłyty Arpejos da Floresta można już posłuchać w sieci, podobnie jak specjalnego mixu, który ekwadorski DJ przygotował dla Radia BBC.

Nicola Cruz – artysta z bogatym życiem duchowym

Nicola Cruz to z całą pewnością unikatowy artysta o wyjątkowym podejściu do zabawy z dźwiękiem. Stawia na spirytualistyczny, metafizyczny wymiar muzyki. Jak sam twierdzi, jego kompozycje mają na celu otwierać nowe pokłady wrażliwości i duchowości w słuchaczach. Muzyk w 2020 roku nie próżnuje i wydaje kolejną, po Fuego Nuevo (premiera w marcu), EPkę. Wydawnictwo zatytułowane Arpejos da Floresta można wysłuchać w całości na platformie Bandcamp.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Arpejos da Floresta – krążek inspirowany pięknem natury

Według słów Cruza, pięciościeżkowy krążek inspirowany jest jego wypadami, podczas których odwiedzał odosobnione, prawie nietknięte przez człowieka miejsca, ukryte pośród dzikiej, bujnej przyrody.

Dodatkowo, w ostatni weekend DJ poprowadził audycję w BBC Radio 1, podczas której zagrał dwugodzinny mix takich producentów jak: Two Shell, Nikki Nair, Walton i rRoxymore. Audycji można posłuchać na stronie internetowej BBC pod tym linkiem.

Nicola Cruz Arpejos da Floresta Lista utworów

01. Supra
02. The Messenger
03. Danza Extrema
04. Noite Longa
05. Sequencia De Luz

nicola cruz

Okładka płyty Arpejos da Floresta

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →