Nareszcie nowy Burial. Posłuchaj najświeższej EP-ki

News
12 minut Buriala

Burial, czyli William Emmanuel Bevan, zapowiadał i w końcu wydał nowe wydawnictwo. Claustro/State Forest EP nareszcie ujrzało światło dzienne.

Burial – najpierw zapowiedzi, w końcu EPka

Kilka tygodni temu w audycji Mary Anne Hobbs na antenie BBC Radio 6 swoją premierę miał singiel Claustro zapowiadający nową EPkę Buriala.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Claustro to charakterystyczne dla Brytyjczyka połączenie elementów dubstepu z popem i ambientem, co daje arcyprzyjemny efekt. EPka zawiera jeszcze jeden utwór – State Forest.

Ostatni album artysty znanego m.in. ze współpracy z Massive Attack czy Thomem Yorke’m, miał swoją premierę w 2017 roku nakładem wytwórni Hyperdub. Nie inaczej jest w przypadku EPki Claustro/State Forest, którą można już słuchać i zamawiać na Bandcampie Buriala.

Niestety wydawnictwo jest dostępne tylko w wersji cyfrowej. Winyle zostały już wyprzedane.

Burial – posłuchaj nowego materiału

Claustro/State Forest jest dwunastą EPką w dorobku jednego z najbardzej tajemniczych producentów naszych czasów. Pre Dawn / Indoors, ostatnia z kolekcji, ukazała się w 2017 roku. Od tamtej pory Burial dzielił się głównie pojedynczymi numerami i remiksami. W 2018 roku premierę miało Flame 1, wydawnictwo nagrane przez Bevana wspólnie z innym uznanym producentem, a mianowicie The Bug.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →