Na Glastonbury 2022 spłonie ogromna rzeźba

Fot. Materiały promocyjne
News
Tegoroczny festiwal Glastonbury zakończy się symbolicznym spaleniem dużej rzeźby na terenie imprezy.

Tegoroczny festiwal Glastonbury zakończy się symbolicznym spaleniem dużej rzeźby na terenie imprezy. Sprawdźcie szczegóły.

Glastonbury szykuje specjalną atrakcję

Podczas Glastonbury 2022 uczestnicy zostaną poproszeni o napisanie wiadomości o rzeczach, o których chcieliby zapomnieć, na kilkunastu metrowej rzeźbie w kształcie lotosu. Rzeźba stworzona przez artystę Joe Rusha i zespół innych artystów, została wykonana z drewna i płótna z odzysku i jest w pełni ekologiczna. Zostanie ona spalona w ostatnią noc festiwalu.

To katartyczny moment, którego wielu z nas potrzebuje. Podczas festiwalu ludzie będą zachęcani do zapisywania wspomnień i obrazów osób lub sytuacji, które chcieliby puścić w niepamięć, mogą to być ludzie, którzy zginęli podczas lockdownu, i którzy nie zostali odpowiednio pożegnani, mogą to być nieudane projekty biznesowe, mogą to być nawet nieudane małżeństwa, ale chodzi o to, że wszystkie te rzeczy zostaną skupione, a następnie umieszczone wewnątrz Lotosa

– czytamy w informacji prasowej

Kto zagra na największym brytyjskim festiwalu?

Glastonbury 2022 odbędzie się w dniach 21-25 czerwca. W zeszłym tygodniu ujawniono godziny koncertów na terenie całego festiwalu. Tegoroczna edycja jest pierwszą od 2019 roku. Pisaliśmy już o ogłoszeniu głównego skład festiwalu z potwierdzonymi headlinerami, takimi jak Billie Eilish, Paul McCartney, Kendrick Lamar i Diana Ross. Wcześniej ogłoszono też występy popularnych artystów sceny elektronicznej, w tym Four Tet, Bicep i Caribou. Na czterech scenach usłyszymy też wszelkiego rodzaju dźwięki reprezentujące brytyjską muzykę klubową. Na nowych scenach The Lonely Hearts Club i Firmly Rooted wystąpią m.in. OvermonoHAAiAvalon EmersonNia Archives i TSHA. Będzie się działo!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupyPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →