Giganci elektroniki na Glastonbury Festival 2022

fot. Fatboy Slim Maceos Bar Glastonbury 2013 / wikicommons
Festiwale News Zapowiedzi
Fatboy Slim

Najstarszy, największy i najpopularniejszy festiwal muzyczny na angielskiej ziemi, czyli Glastonbury, ponownie rozpieszcza słuchaczy największymi gwiazdami estrady z prawie każdego gatunku muzyki popularnej. W tym roku pod koniec czerwca na czterech scenach nie zabraknie najlepszych artystów muzyki elektronicznej, r&b, bass, rapu, drum & bass i dubu. Sprawdźcie szczegóły!

Glastonbury – jak zwykle line-up „ostateczny”

Silver Hayes powraca w tym roku do Glastonbury z od dawna oczekiwanym składem ważnych producentów i didżejów, którzy popchnęli muzykę klubową w ciągu ostatnich dwóch lat. Na czterech scenach usłyszymy wszelkiego rodzaju dźwięki reprezentujące brytyjską muzykę klubową. Na nowych scenach The Lonely Hearts Club i Firmly Rooted wystąpią m.in. Overmono, HAAi, Avalon Emerson, Nia Archives i TSHA.

TSHA house & rave set in The Lab LDN

Na plakacie udostępnionym na Instagramie możemy również dostrzec multum artystów takich, jak Fatboy Slim, Kojey Radical, Anz, Conducta, Mura Masa, Ross From Friends i wielu innych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobacz także: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”

W tym roku festiwalu Glastonbury odbędzie się w dniach 22-27 czerwca na słynnej farmie Worthy w Somerset. Tegoroczna edycja jest pierwszą od 2019 roku. W zeszłym miesiącu pisaliśmy o ogłoszeniu głównego skład festiwalu z potwierdzonymi headlinerami, takimi jak Billie Eilish, Paul McCartney, Kendrick Lamar i Diana Ross. Wcześniej ogłoszono też występy popularnych artystów sceny elektronicznej, w tym Four Tet, Bicep i Caribou. Będzie się działo!

Caribou | Full Set | Pitchfork Music Festival Paris 2014 | PitchforkTV

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →