Mura Masa wydał nową płytę. Niedługo usłyszymy ją w Polsce

Eventpromo
Mura Masa w Warszawie

17 stycznia pojawiła się nowa płyta Mura Masy - R.Y.C (Raw Youth Collage). Najnowszy materiał usłyszymy już za miesiąc w warszawskiej Progresji.

Mura Masa – R.Y.C (Raw Youth Collage)

Nowy album Mura Masy przenosi słuchaczy w odrobinę inne przestrzenie dźwiękowe niż te, do których przyzwyczaił nas 23 letni Brytyjczyk. Nie jest już tak wesoło, jak na debiutanckim krążku. Zapomnijcie o frywolnych kolaboracjach z raperami na skocznych, rytmicznych beatach.

Nowe LP Alexandra Crossana jest o wiele bardziej dorosłym dziełem, które stara się diagnozować stan duszy pokolenia obecnych dwudziestoparolatków. Osób zamkniętych w sentymentalnej bańce, czujących obezwładniającą nostalgię i tęsknotę za tym, co przeminęło bezpowrotnie. Posłuchajcie, co sam autor ma do powiedzenia na temat swojego najnowszego dzieła.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mura Masa – RYC: An Explanation

R.Y.C epatuje nostalgią nie tylko w warstwie tekstowej. Muzycznie na płycie znajdziemy więcej gitarowych wstawek nawiązujących do ery wielkich brytyjskich rock bandów. Czasów, których Mura Masa sam w pełni nie doświadczył ze względu na młody wiek, ale które ukształtowały jego muzyczne gusta i odcisnęły piętno na jego twórczości.

Osobiście, najbardziej przypadł mi do gustu kawałek Deal Wiv it stworzony we współpracy z slowthai, pewnie ze względu na to, że Mura Masa po prostu potrafi odnaleźć się w stylistyce brytyjskiego rapu.

Mura Masa – No Hope Generation

Mura Masa w Warszawie – bilety

Koncert Mura Masy, na którym usłyszymy kompozycje z najnowszego albumu, odbędzie się 10 marca w warszawskim klubie Progresja. Start – godzina 18:00. Bilety sa wciąż dostępne do nabycia w na stronie Biletomat.pl.

 

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →