MUNOLUDY 2018: Festiwal Roku Polska – WYNIKI

News

Czas przedstawić rezultaty plebiscytu Munoludy 2018! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Festiwal Roku Polska.

W trakcie dwóch tygodni trwania plebiscytu udział w nim wzięło 19 159 osób, co przełożyło się na aż 204 824 głosy oddane na kandydatów nominowanych w 16 kategoriach. To absolutny rekord! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Cieszymy się, że nowa formuła plebiscytu spotkała się z tak świetnym przyjęciem wśród głosujących i nominowanych. Już dziś myślimy nad tym, jak chcemy rozwijać ją w kolejnych latach, na podstawie zebranych opinii – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl.

Tymczasem przyszedł czas, by rozwiać wątpliwości! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Festiwal Roku Polska 2018:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

5. UNSOUND

Zasłużone miejsce w ścisłej czołówce naszego plebiscytu przypadło krakowskiemu Unsoundowi. Najbardziej poważny i zasłużony festiwal co roku jesienią pokazuje nam artystów wykraczających poza wszelkie style i granice. Gratulacje!

4. UP TO DATE FESTIVAL

Kultowy białostocki festiwal na czwartym miejscu! Impreza ciągle rozwija swoją formułę i nie stoi w miejscu. UTD to ostoja undergroundu na polskiej festiwalowej scenie, którą po prostu trzeba odwiedzać co rok!

3. OPEN’ER FESTIVAL

Trzecie miejsce przypadło Open’erowi – jednemu z największych i najbardziej popularnych festiwali w naszym kraju. To dzięki Open’erowi możemy usłyszeć w Polsce największych celebrytów z szerokiego wachlarza światowej muzyki rozrywkowej. Gratulujemy!

2. INSTYTUT FESTIVAL

Tuż za Audioriver uplasował się festiwal legendarnej i kultowej na polskiej scenie marki Instytut. Organizatorzy zmienili Garnizon Modlin w koszary dla zatwardziałych techno żołnierzy. I to z dużym sukcesem! Gratulujemy i wypatrujemy kolejnej edycji.

1. AUDIORIVER FESTIWAL

Munoludy powróciły po krótkiej przerwie, ale na polskiej scenie pewne rzeczy się nie zmieniają. Audioriver zdobywa po raz siódmy tytuł festiwalu roku dzięki waszym głosom! GRATULUJEMY i do zobaczenia na płockiej plaży!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →