Monster z podcastem dla RA

News
Monster

Kto powiedział, że poniedziałek musi być zły? Resident Advisor właśnie wypuścił nowy podcast, a jego bohaterką jest nasza rodaczka - Monster.

Monster – DJ-ka z wrażliwością

Monster to jedna z najbardziej utalentowanych DJ-ek na polskiej scenie. Reprezentantka kolektywu Oramics, rezydentka w poznańskim Projekt LAB, artystka, która naprawdę troszczy się o pozycję kobiet, osób niebinarnych i środowiska LGBTQ+ na rodzimej scenie klubowej. W swojej karierze występowała przed wieloma wspaniałymi osobistościami, ostatnio miała okazję dzielić decki chociażby z niezwykle utalentowanym Schacke.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Podsumowanie roku 2019 – Monster

Jeśli nie mieliście okazji usłyszeć jej w lokalnym klubie, to możecie kojarzyć tę postać z występów na festiwalach np. z Unsound. To stamtąd pochodzi miks Monster, który został wybrany mixem dnia portalu Resident Advisor, oraz znalazł się w 10 najlepszych mixach stycznia wybranych przez portal Pitchfork.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Monster – RA Podcast

Poznańska artystka właśnie podzieliła się ze światem nowym materiałem. Światło dzienne ujrzał podcast Monster dla Resident Advisora. To nie lada wydarzenie – znaleźć się na czołówce tego wiodącego światowego magazynu o muzyce elektronicznej.

Monster

Przy okazji publikacji nagranego przez DJ-kę w zaciszu domowym mixu, Monster odpowiedziała na kilka pytań związanych z jej działalnością artystyczną i nie tylko. Zachęcamy do lektury i odsłuchu, gdyż jest to dawka bardzo dobrej muzyki, z dużą dozą polskich akcentów. Cały materiał dostępny pod tym adresem.

Posłuchaj Monster Resident Advisor Podcast 715

Polub muno.pl na Facebooku:

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →