Monster z podcastem dla RA

News
Monster

Kto powiedział, że poniedziałek musi być zły? Resident Advisor właśnie wypuścił nowy podcast, a jego bohaterką jest nasza rodaczka - Monster.

Monster – DJ-ka z wrażliwością

Monster to jedna z najbardziej utalentowanych DJ-ek na polskiej scenie. Reprezentantka kolektywu Oramics, rezydentka w poznańskim Projekt LAB, artystka, która naprawdę troszczy się o pozycję kobiet, osób niebinarnych i środowiska LGBTQ+ na rodzimej scenie klubowej. W swojej karierze występowała przed wieloma wspaniałymi osobistościami, ostatnio miała okazję dzielić decki chociażby z niezwykle utalentowanym Schacke.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Podsumowanie roku 2019 – Monster

Jeśli nie mieliście okazji usłyszeć jej w lokalnym klubie, to możecie kojarzyć tę postać z występów na festiwalach np. z Unsound. To stamtąd pochodzi miks Monster, który został wybrany mixem dnia portalu Resident Advisor, oraz znalazł się w 10 najlepszych mixach stycznia wybranych przez portal Pitchfork.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Monster – RA Podcast

Poznańska artystka właśnie podzieliła się ze światem nowym materiałem. Światło dzienne ujrzał podcast Monster dla Resident Advisora. To nie lada wydarzenie – znaleźć się na czołówce tego wiodącego światowego magazynu o muzyce elektronicznej.

Monster

Przy okazji publikacji nagranego przez DJ-kę w zaciszu domowym mixu, Monster odpowiedziała na kilka pytań związanych z jej działalnością artystyczną i nie tylko. Zachęcamy do lektury i odsłuchu, gdyż jest to dawka bardzo dobrej muzyki, z dużą dozą polskich akcentów. Cały materiał dostępny pod tym adresem.

Posłuchaj Monster Resident Advisor Podcast 715

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →