MIXcoolTURA prezentuje rozkład jazdy na wrzesień

Eventpromo
MIXcoolTURA

MIXcoolTURA to ekstrawagancka miejscówka w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego. Muzyka na żywo, drinki, specyficzny klimat - zobacz, co będzie się tam działo w najbliższym miesiącu!

MIXcoolTURA – ostoja Gorzowa

W każdym mieście potrzeba lokalu, który napoi spragnionych, zabawi znudzonych i ugości poszukujących schronienia. Szczególnie weekendami takie zapotrzebowanie wyraźnie wzrasta i nic dziwnego, skoro wolne wieczory najmilej spędza się aktywnie w towarzyszeniu swojej paczki. MIXcoolTURA to środek zaradczy, adekwatne miejsce do spędzenia w nim godziny, dwóch, trzech – albo i całej nocy, jeśli tylko wystarczy Wam sił.

MIXcoolTURA

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

MIXcoolTURA – wieczorowe szaleństwo

Oczywistym i niepodważalnym faktem jest to, że klubowe miejscówki odżywają wraz z nadejściem piątku. To jednak nie przeszkadza MIXcoolTURZE w wydajnym funkcjonowaniu i przygotowywaniu dla swoich stałych bywalców atrakcji również poza weekendowym sezonem. Gorzowska miejscówka to idealne miejsce zarówno na spokojną posiadówkę, jak i imprezę do białego rana. Każdemu, wedle gustu – tak amatorzy sączenia zimnego piwka przy stoliku, jak i zapaleni tancerze znakomicie odnajdą się w MIXcoolTURZE. Tam mieszanie ewidentnie wychodzi na dobre!

MIXcoolTURA

MIXcoolTURA – wrzesień – co jest grane?

Mimo, że wakacje się skończyły, to letni sezon trwa w najlepsze. Włodarze MIXcoolTURY doskonale o tym wiedzą i dlatego z ich ramienia są organizowane wydarzenia, które skuszą każdego, kto woli spędzać wieczory na mieście niż w domu. Przekonajcie się sami, co będzie działo się już niedługo w gorzowskiej MIXcoolTURZE!

12 września – ENEPENE Smoggy b-day x NSK 2020

Ta impreza potrwa do białego rana i nie skończy się, dopóki ostatni z Was nie będzie miał siły, by tańczyć. W tą wyjątkową noc Smoggy świętuje swoje urodziny, a zagra nie kto inny, jak doskonale znani Enepene, a także pozostali rezydenci MIXcoolTURY. Ponadto od godziny 21.00 wystartuje wystawa prac Michała Bajsarowicza pod tytułem Wyjęte zza szafy.  Sprawdźcie fanpage Smoggy’ego na Facebooku i wpadajcie licznie!

19 września – Cube Sessions – Last Summer Session

Wydarzenie flexujące się jako ostatnia wakacyjna impreza z tego cyklu. Skoro finisz, to z przytupem! W MIXcoolTURZE nie może być inaczej. Tym razem za konsoletą staną dwaj rezydenci klubu – Przyjaciel Wesołego Diabła oraz Johnny. DJe zadbają o gorący klimat i najlepsze hity, które sprawią, że nie usiedzicie w miejscu!

Nie możecie przegapić imprezowego września w MIXcoolTURZE!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →