Gorzowska MIXcoolTURA znów otwarta

190
Eventpromo
mixcooltura

Gorzowska MIXcoolTura 8 sierpnia otworzyła się na nowo po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Sprawdźcie, co będzie się tam działo w ten weekend!

MIXcoolTURA – gorzowski klub znów otwarty

MIXcoolTURA to miejsce dobrze znane gorzowskim miłośnikom elektronicznych brzmień. Przez ostatnie miesiące, w związku z zamrożeniem branży w wyniku pandemii, klub pozostawał zamknięty. Na szczęście od 8 sierpnia ponownie możecie bawić się w lokalu przy Spichrzowej 1.

W ubiegłą sobotę, podczas pierwszego po przerwie wydarzenia w MIXcoolTURZE, odbyła się impreza z cyklu Cube Sessions, z muzyką house i techhouse serwowaną przez rezydenta klubu – Johnny’ego

Data ponownego otwarcia zbiegła się z trzecią rocznicą powstania projektu podcastów Cube Radio i imprezowego cyklu Cube Sessions. Goszczono na nim takie osobistości jak MIQRO, Milkwish, Folkness, Martin Zoom czy Jazzek, a w podcastach wywiadów udzielili m.in. Matthew Clarck, Neevald, Bartes i Seb Skalski.

MixcoolTURA Cube Sessions

fot. fb MIXcoolTURA

Enepene, czyli Kolaż Specyficznych Dźwięków Technicznych w MIXcoolTURZE

W nadchodzący weekend również będzie się działo, bo w sobotę, 15 sierpnia w MIXcoolTURZE zagra kolektyw Enepene, odpowiedzialny za popularny cykl imprez w gorzowskim klubie. Impreza startuje o 22:00. Nie przegapcie!

enepene

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.