MIXcoolTURA rozbija jesień – rozkład jazdy na październik 2020

Eventpromo
Październik w klubie MIXcoolTURA w Gorzowie Wielkopolskim

MIXcoolTURA to gorzowski lokal, w którym łatwo stracić poczucie czasu i oprzytomnieć dopiero nad ranem, ale na dobrych imprezach po prostu już tak jest. Sprawdźcie, kto zagra tam dla Was w tym miesiącu.

MIXcoolTURA – rozkład jazdy na październik

W MIXcoolTURZE szykuje się owocny miesiąc pod względem muzycznego repertuaru. Lokal ogłosił kilka imprez, które mają się odbyć się w październiku i zapowiada się to naprawdę imponująco. Co weekend coś, więc jeśli chcecie odpocząć – przykro mi, ale nie tym razem. W tym miesiącu zostaje Wam dancefloor, odsypianie zarwanych nocy i przednia zabawa. Oto pięć propozycji, które sprawią, że październik w Gorzowie spędzicie nie inaczej, jak na mieście.

MIXcoolTURA - program na październik 2020

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

3 października w MIXcoolTURze – !TOOPOT!

Na pierwszy ogień idzie event, który leży w rękach Przyjaciela Wesołego Diabła oraz jego ziomków. !TOOPOT! znaczy dokładnie tyle, że podpierać ścian nie będzie nikt, a odgłosy imprezy rozniosą się daleko poza lokal. Prawdziwa elektroniczna burda, oczywiście z dodatkiem kulturalnego dowcipu, którego nie powstydziłby się sam serialowy Lucyfer. Miejscówka powita Was wszystkich z diabelną atmosferą. Ilość wejściówek jest ograniczona.

3 października w MIXcoolTURze - !TOOPOT!

10 października – 7. urodziny klubu MIXcoolTURA i specjalny gość – MILKWISH

Z okazji celebracji kolejnego roku wspólnych imprez, eventów oraz rozmaitych wydarzeń w Gorzowie Wielkopolskim, tej nocy prawdopodobnie nikt nie zmruży oka. Stały cykl klubu, czyli Cube Session w następną sobotę zabrzmi bowiem w niezwykłym wydaniu. Nietypowym nie tylko ze względu na to, że MIXcoolTURA będzie obchodzić siódmą już rocznicę działalności, a również z powodu gościa, który tego wieczoru przejmie kontrolę nad konsoletą. Obok Johnny’ego, rezydenta klubu oraz hosta wydarzenia, na scenie stanie również MILKWISH.

MILKWISH – Road Of No Return

Artysta pochodzi ze Szczecina, ale brzmi tak, jak to lubimy określać – zachodnio. Jego numery pojawiają się w poważanych muzycznych zestawieniach oraz różnych topkach. MILKWISH lubuje się w muzyce house i w swojej kategorii w notowaniach wyprzedza nawet takich artystów jak Meduza lub Camelphat. Wydaje mnóstwo utworów w różnych znanych labelach – na liście podbitych przez niego wytwórni jest m.in. Anjunadeep czy Enormous Tunes, a na nich ta wyliczanka się nie kończy. Producent będzie gwiazdą sobotniego wieczoru. Wpadajcie 10 października do Gorzowa, żeby poimprezować z MILKWISHEM i spółką!

10 października - 7. urodziny klubu MIXcoolTURA i specjalny gość - MILKWISH

17 października w MIXcoolTURA – hyc, hyc na parkiet

Gospodarzem tego spotkania będzie niezawodny Knyshu, którego twórczość to wariackie i szalone połączenia, jakie pewnie najodważniejszym producentom nie przyszyłyby do głowy. Będą grane ulubione klasyki z lat minionych oraz obecne rytmy. Ta kombinacja nie może nie wyjść, bo zawiera wszystko, co tak lubimy. Klub MIXcoolTURA zaprasza na miłą sobotę i fantastyczne wejście w dwa ostatnie tygodnie października.

17 października w MIXcoolTURA - hyc, hyc na parkiet

24 października w MIXcoolTURA – My Boyfriend Is Out Of Town

Tematyczna impreza, zaproszenie z oczywistych względów skierowane jest głównie do pań, chociaż należy zaznaczyć, że nikogo nie wyklucza. W tę konkretną sobotę w MIXcoolTurze będzie królować house, a więc dźwięki lżejsze i cieplejsze niż zwyczajowa elektroniczna chłosta. Wpadajcie potańczyć, no i oczywiście na drinka.

24 października w MIXcoolTURA - My Boyfriend Is Out Of Town

31 października w MIXcoolTURA – zmixowane halloween

Wiadomo kiedy, wiadomo gdzie, ale nie wiadomo kto. Śpieszymy z wyjaśnieniem: ENEPENE. Gwoli wyjaśnienia dla tych, co jeszcze nie znają – w Halloween zagra zabawowe trio Smoggy, Sodom, Qusi, a zatem trzy różne temperamenty, trzy różne charaktery i trzy sety różne od siebie tak, jak to tylko możliwe. Z racji klimatu święta duchów, klub będzie odpowiednio przystrojony – wystrójcie się i Wy! Mile widziane są wszelkie stwory nocy, jak i inwencja twórcza – nie żałujcie kreatywności i wpadajcie potańczyć do MIXcoolTURY.

31 października w MIXcoolTURA - zmixowane halloween

Kub Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →