Mind Against w Warszawie i Krakowie – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Duet Mind Against zagra 24 października w warszawskim klubie 1500m2 oraz dzień później w krakowskim Prozak 2.0. Bilety na obie imprezy możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony.

Alessandro i Federico Fognini pochodzą z Włoch, ale na stałe osiedli w Berlinie. Choć jako Mind Against na scenie pojawili się niespełna 4 lata temu, mają już na koncie remiksy stworzone dla takich gwiazd jak Roisin Murphy, WhoMadeWho, Art Department, PillowTalk czy Green Velvet oraz współprace z największymi wytwórniami – Cocoon, Kompakt i Life & Death.
Muzyka Mind Against to wybuchowy koktajl IDM, house i techno, który trudno jest zamknąć w jednym zgrabnym zdaniu – obydwaj zaczynali swoją muzyczną przygodę w rockowej kapeli, by w końcu pójść w stronę elektroniki, co zaowocowało często psychodelicznym zlepkiem przeróżnych wpływów.
W ciągu krótkiego czasu wydali dwie dobrze przyjęte EPki dla Life & Death – „Atlant” i „Avalon”, a hity takie jak „ Oracle” czy „Several Times”, przewijają się do dziś przez sety największych DJ’ów na scenie.
Mind Against zagrają 24 października w klubie 1500m2 w Warszawie oraz 25 października w Prozak 2.0 w Krakowie. Bilety na obie imprezy możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony.

Źródło: materiały prasowe


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →