MIN t powraca z nowym singlem i teledyskiem „Start Dancing”

News Film Galeria
MIN t

To pierwszy premierowy utwór, który artystka nagrała po powrocie do Berlina. Posłuchaj go już teraz.

MIN t zaraża berlińską energią

Start Dancing jest zapowiedzią kolejnego etapu w karierze MIN t, a więc jej drugiego, solowego albumu. W premierowej kompozycji odnajdziemy  taneczne i miejscami mroczne R&B, łączące odległe światy stylistyczne w intrygującą całość. Za końcowy szlif produkcji odpowiada znakomity producent Leo Abrahams, blisko współpracujący z takimi gwiazdami muzyki jak Wild Beasts, Goldfrapp, Jon Hopkins czy Brian Eno. Kawałek powstał podczas pobytu artystki w Berlinie, mieście, które wrocławianka wybrała, jako swój nowy dom.

Oparte na głębokiej linii basu Start Dancing jest jednocześnie wystawne i minimalistyczne. Energia – napędzana syntetycznymi strunami, których dźwięk nieustannie zmienia swoje natężenie – nigdy się nie uspokaja ani nie zwalnia. Utwór bezlitośnie zabiera naszą uwagę dzięki wielowarstwowym partiom wokalnym MIN t, będących spoiwem bardzo wyraźnej brzmieniowo kompozycji.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

MIN t – Start Dancing

MIN t w stylu Davida Lyncha

W utworze nic nie zostało pozostawione przypadkowi. Ekspresyjny tekst piosenki napisała siostra artystki – Patrycja Kubicz. Jak podkreśla Martyna, już od dzieciństwa łączy je głębokie zrozumienie w sposobie wyrażania siebie i poczucie rozumienia się… bez słów.

W teledysku do Start Dancing MIN t porusza się po surrealistycznych światach pozornie inspirowanych twórczością Davida Lyncha. Czasami spotyka nieznajomych, innym razem samą siebie. Sekwencja odurzających obrazów, które we śnie mają absolutny sens, ale po przebudzeniu rozpadają się na pamięciowe fragmenty – to dzieło, które stworzyła reżyserka Sara Bustamante-Drozdek, a za zdjęcia odpowiada Adam Romanowski.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →