Michał Jabłoński z autorską paczką sampli na Loopmasters

News

Loopmasters, czyli jedno z największych i najbardziej cenionych studiów nagraniowych na świecie nawiązało współpracę z polskim producentem, Michałem Jabłońskim. Pakiet z ponad 700 MB sampli trafi do ogólnodostępnej sprzedaży na początku maja.

Michał Jabłoński w muzycznym techno światku postrzegany jest jako jeden z wiodących i najbardziej aktywnych polskich producentów techno. Mając na koncie wiele uznanych produkcji, wydawanych w wielu uznanych labelach jak CRSLtd, Sonntag Morgen i Illegal Alien Records zyskał rozpoznawalną sławę już dawno wybiegającą poza rodzime podwórko.

Loopmasters. Hegemon rynku muzycznego

Loopmasters to nie tylko fizyczne studio nagraniowe  z siedzibą w brytyjskim mieście Brighton, ale w głównej mierze sklep internetowy działający pod nazwą The Sample Boutique. Figurujący w społeczności muzycznej od 2008 roku portal, przeznaczony jest dla producentów muzycznych i programów komputerowych DAW (Digital Audio Workstation), takich jak Ableton Live, Apple Logic czy Propellerheads Reason. W styczniu 2017 roku Loopmasters ogłosił uruchomienie nowego programu muzycznego Loopcloud. Poza pełnieniem funkcji menedżera biblioteki, służy on również jako kreator muzyki z istniejących sampli.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Build a track with Loopmasters samples

Ponad 700 MB danych od Michała Jabłońskiego

Biorąc pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia muzyczne Michała Jabłońskiego, nie dziwi fakt, że został on doceniony przez akurat Loopmasters. W 707-megabajtowym pakiecie danych warszawski artysta zawarł wszystko to, co najlepsze. Potężne bębny, gęsta atmosfera, toczące się hi-hat, mnóstwo sekwencji i dźwięki syntezatorów nadają niepowtarzalny klimat industrialu rodem z filmów science fiction.

Szczegóły dostarczonego do sprzedaży pakietu mogą robić wrażenie. 36 pętli hat, 29 pętli syntezatorów, 28 pętli perkusyjnych czy 21 pętli perkusyjnych, 19 pętli basowych, 9 pętli padów i 2 górnych pętli. One-shots to 64 efekty, 48 hitów perkusyjnych, 28 atmosfer, 25 syntezatorów i 7 basów. Uwzględniono także 166 plików Rex2, 74 łatki do samplera (dla Kontaktów, EXS24, NNXT i SFZ) i 10 Kong. Całość została sformatowana w jakości 24Bit/44.1KHZ.

Fot. Maria DrezekPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →