Katy B powraca po 5 latach z nowym singlem i teledyskiem

Fot. Materiały promocyjne
News

Mogliście o niej zapomnieć, a właśnie wypuściła fantastyczny kawałek Under My Skin. Posłuchajcie nowości od Katy B.

Katy B z premierowym singlem

Under My Skin to pierwszy singiel angielskiej artystki po pięciu latach milczenia. Utworowi towarzyszy również wideoklip wyreżyserowany przez Asha K Halliburtona. Kompozycję wyprodukował zaś specjalista od afrobeatu – P2J.

To było marzenie pracować z P2J, który jest tak jak ja z południowego Londynu i chodził do szkoły z moim bratem. Brat ciągle mu powtarzał „musisz coś zrobić z moją siostrą”. Piosenkę napisaliśmy wspólnie w studiu w moim własnym domu. P2J jest czarodziejem z perkusją i chociaż utwór jest dość szybki, udało się przemycić do niego pewną dozę smutku – komentuje Katy B.

Under My Skin utrzymane jest w letnim, bujającym klimacie R&B. Singiel i stworzony do niego teledysk możecie zobaczyć poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Katy B – Under My Skin 

Ostatni album Katy B zatytułowany Honey ukazał się w 2016 roku. Było to trzecie wydawnictwo w dotychczasowej dyskografii Brytyjki. Krążek zyskał przychylne recenzje i zadebiutowała na 13. miejscu rankingu sprzedaży UK Digital Albums.

Katy B – brytyjska królewna rave

Brytyjski media nazywały swojego czasu Katy B królewną muzyki rave. Ta piosenkarka i autorka tekstów, poruszająca się w stylistyce dubstep, R&B, funk i house, zdobyła szturmem listy przebojów w pierwszej połowie lat 10. XXI wieku. Katie urodziła się w Londynie, gdzie dorastała i kształciła się. Piosenkarka może pochwalić się ukończeniem wydziału Muzyki Rozrywkowej na Londyńskim Uniwersytecie.

Karierę sceniczną rozpoczynała udzielając się gościnnie w projektach innych wykonawców. Współpracowała m. in. z: Geeneus (Good Life i As I), The Count & Sinden (Hold Me), DJ NG (Tell Me) czy Magnetic Man (Perfect Stranger i Crossover).

Sama zadebiutowała singlem Katy On a Mission, który ukazał się w jesienią 2010 roku. Kompozycja wyprodukowana przez słynnego w kręgach muzyki klubowej producenta – Benga, osiągnęła 5. miejsce w prestiżowym notowaniu UK Singles Chart.

Artystka występowała w Polsce już dwa razy – podczas Selector Festival i Coke Live Festival.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →