Nowy krążek Katy B już w lutym

2 037
Zapowiedzi

W lutym przyszłego roku ukaże się drugi krążek jednej z najpopularniejszych wokalistek muzyki elektronicznej i R&B - Katy B. Na płycie "Little Red" usłyszymy też Jessie Ware.

Album „Little Red” to następca świetnie przyjętego krążka „On A Mission” z 2012 roku, z którego pochodziły przeboje „Lights On (feat. Ms Dynamite)”, „Easy Please Me” i „Perfect Stranger”. W międzyczasie Katy B udostępniła fanom EP-kę „Danger”, zaśpiewała też u boku Marka Ronsona w „Anywhere In The World” – oficjalnej piosence Coca-Coli towarzyszącej Igrzyskom Olimpijskim w Londynie.
„Little Red” to burzliwa podróż po zakamarkach duszy 24-letniej artystki, która znacznie dojrzała od czasu debiutu. Nie utraciła jednak kontaktu ze światem klubowym, który zawsze będzie częścią jej życia. Moje związki stały się poważnejsze, wyprowadziłam się od rodziców i muszę sama zajmować się swoimi sprawami. Razem z przyjaciółmi zadajemy sobie wiele trudnych pytań – i o tym właśnie śpiewam – wyznaje Katy B.
Na płycie znajdziemy takie przeboje jak porywający „What Love Is Made Of„, „5 A.M.„, balladę „Crying For No Reason” i znany już także duet z Jessie Ware.
Katy B – Little Red
Data wydania: 4.02.2014
Tracklista:
1. Next Thing
2. 5AM
3. Aaliyah ft. Jessie Ware
4. Wicked Love
5. Crying For No Reason
6. I Like You
7. All My Loving
8. Tumbling Down
9. Blue Eyes
10. Saphire Blue
11. Stay Down
12. What Love Is Made Of

Źródło: materiały prasowe