John Digweed i Agoria rozkręcą Warszawę

Reklama

12 września warszawscy klubowicze przejdą przez miasto napędzani dźwiękami najlepszych DJ’ów na świecie. Imprezowy tłum podążał będzie za platformą, na której zagrają: John Digweed, Agoria, Bshosa i Juniore.

Nocna Masa Imprezowa to przemarsz imprezowiczów przez miasto w ulicznym koncercie. Wyruszy z centrum warszawskiego życia nocnego, czyli okolic placu Zbawiciela i podążać będzie ulicami Warszawy w kierunku klubokowiarni Plażowa, gdzie odbędzie się afterparty. Organizatorom i sponsorowi Masy – marce Desperados Nocturno, udało się ściągnąć na to wydarzenie DJ’ów znanych z najlepszych imprezach na świecie.
Brytyjczyk John Digweed jest ikoną muzyki klubowej. Od 13 lat obecny na klubowej scenie, gra na najlepszych imprezach house na całym świecie. Założyciel kultowej wytwórni Bedrock, na której wydają m.in. Guy J, Henry Saiz czy Steve Lawler. Jego audycji radiowej Transitions każdego tygodnia słucha ponad 12 milionów fanów elektroniki z niemal 30 krajów całego świata. Jako DJ i producent osiągnął sam szczyt, zdobywając w 2001 r. tytuł DJ-a numer 1 na świecie w plebiscycie „DJ Magazine”.

Agoria
Agoria, czyli Sébastien Devaud – francuski DJ i producent muzyczny, to absolutny fenomen sceny elektronicznej. Znany jest z głębokiego, minimalistycznego brzmienia oraz unikalnej zdolności łączenia bardzo różnych stylów muzycznych. Jako DJ został okrzyknięty jednym z najlepszych ostatniej dekady.
Reprezentacja polskiej sceny klubowej jest równie godna: Bshosa i Juniore zagrają podczas przemarszu przez miasto oraz na afterparty w Plażowej. Tej nocy stolica poczuje klubową energię Ibizy, Londynu czy Berlina, a imprezowicze w Polsce po raz pierwszy będą mogli pokazać, jak wielu ich jest!
Nocna Masa Imprezowa zbiera się w Alei Wyzwolenia (obok placu Zbawiciela). Punktualnie o godz. 21.00 w punktach rejestracyjnych będzie można wymienić wejściówki na zestaw do silent disco. Następnie imprezowym krokiem Masa ruszy w kierunku klubokawiarni Plażowa nad Wisłą. Tam odbędzie się afterparty, które napędzać będą kolejne sety czwórki DJów.
Wejściówki na to wydarzenie można zdobyć na Facebooku Desperadosa.
Więcej informacji o Masie na nocturno.desperados.com
Warszawa, sobota 12 września
zbiórka godz. 21.00, al. Wyzwolenia (przy placu Zbawiciela)
start Masy godz. 22.00
Afterparty – Plażowa
Źródło: materiały prasowe


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →