Groove Armada, Archive i 2 Many Djs na Open’erze

News

Archive, Ellie Goulding, Groove Armada, Kings of Convenience oraz 2 Many Djs kolejnymi wykonawcami, którzy wystąpią na tegorocznej edycji Heineken Open'er Festival!

Organizatorzy festiwalu Heineken Open’er 2010 ogłosili kolejną listę nazwisk gwiazd, które wystąpią w Gdańsku na lotnisku Kosakowo w dniach od 1 do 4 lipca 2010 roku. Są wśród nich m.in.: Groove Armada, Archive oraz 2 Many DJs.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

GROOVE ARMADA

Groove Armada to obok The Chemical Brothers i Basement Jaxx jedna z bardziej popularnych formacji tworzących muzykę klubową. Początkowo Groove Armada kojarzona była z muzyką chillout dzięki takim płytom jak „Northern Star”, czy „Vertigo”, ale ich trzecia płyta pod znamiennym tytułem „Goodbye Country, Hello Nightclub” oraz pochodzący z niej utwór „Superstylin’” stały się parkietowymi hitami. Od tej pory muzyka tworzona przez Andy’ego Cato i Toma Findlaya stale gości w klubach na całym świecie.

 

 

Ich pozycja została potwierdzona w 2007 przez znakomity album „Soundboy Rock”. W tym samym roku, chwilę po premierze płyty, grupa zagrała koncert na Open’erze. To, co czeka fanów na tegorocznej edycji festiwalu, to nowe muzyczne oblicze zespołu, nowi członkowie z wokalistką SaintSaviour na czele oraz nowa oprawa wizualna koncertów. To połączenie musi się sprawdzać podczas występów na żywo.

 

ARCHIVE

Uwielbiana przez polską publiczność brytyjska formacja Archive wypracowała sobie szczególne miejsce wśród miłośników muzyki w naszym kraju. Bez problemów wyprzedają sale koncertowe, a ich kompozycje otoczone są niemal kultem, dla przykładu utwór „Again” utrzymywał się na trójkowej liście przebojów przez 70 tygodni!

 

 

Muzyka zespołu założonego przez Dariusa Keelera i Danny’ego Grifithsa to połączenie progresywnego rocka i trip-hopu. Pierwszy album pt. „Londinium” to wypadkowa fascynacji obu muzyków, a także znak czasów, w których powstała – to ta sama miejska atmosfera, którą znamy z nagrań Massive Attack i Tricky’ego.

 

2 Many DJs

Ukrywający się pod nazwą 2 Many DJs bracia David i Stephen Dewaele to przykład połączenia talentu, pomysłowości i pracowitości. Patrząc na ilość zagranych imprez, nagranych singli, zremiksowanych nagrań innych artystów oraz zaangażowanie we własny zespół muzyczny można odnieść wrażenie, że członków formacji jest „zbyt wielu”, ale tak naprawdę stoją za tym tylko dwie osoby.

 

 

Pochodzący z belgijskiego Ghent producenci i didżeje zwrócili na siebie uwagę niezwykłą techniką miksowania i nakładania na siebie utworów, które wydawać by się mogło, całkowicie do siebie nie pasują. Unikalnym stylem szybko podbili serca klubowej publiczności, a dzięki własnym produkcjom wydawanym pod szyldem Soulwax zdobyli też publiczność rockową. Ale to nie wszystko – bracia Dewaele w swojej karierze w mistrzowski sposób zremiksowali nagrania tak różnych artystów jak: Rolling Stones, MGMT, Muse, Justice, Gorillaz, Kylie Minogue, Klaxons, Robbie Williams i The Chemical Brothers.

 

Potwierdzeni artyści na Heineken Open’er Festival 2010:

2 Many DJs, Archive, Ben Harper and Relentless7, Ellie Goulding, Empire Of The Sun, Gorillaz Sound System, Grace Jones, Groove Armada, Hot Chip, Kasabian, Kings of Convenience, Klaxons, Mando Diao, Massive Attack, Matisyahu, Nas & Damian Marley, Pavement, Pearl Jam, Regina Spektor, Skunk Anansie, The Hives, Tinariwen, Tricky, Yeasayer 

 

HEINEKEN OPEN’ER FESTIVAL

MIEJSCE: Gdynia, Lotnisko Gdynia – Kosakowo
CENY KARNETÓW:
Karnety:
– karnet 3 dni (2,3,4.07.2010) – 290 PLN, karnet 4 dni (1,2,3,4.07.2010) – 350 PLN
Karnety z polem namiotowym:
– karnet 3 dni (2,3,4.07.2010) z polem – 330 PLN, karnet 4 dni (1,2,3,4.07.2010) z polem – 390 PLN
– bilety jednodniowe w cenie 155 PLN

 

Źródło: materiały organizatora

Foto główne by fishPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →