Flirtini wystąpią na dachu w Krakowie

Eventpromo
Flirtini wystąpią na dachu w Krakowie

Duet Flirtini to synonim udanej imprezy. Jeśli chcecie z przytupem zamknąć wakacyjny sezon, koniecznie pójdźcie na występ Flirtini na Dachu w Krakowie!

Duetu Flirtini z całą pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Jan „Jedynak” Porębski i Ment XXL przyciągają tłumy na swoje występy. DJ-e, producenci, prawdziwe salonowe lwy, które nawet najbardziej skostniałych i opornych potrafią poderwać na parkiet. Flirtini dobrze znacie z imprez w krakowskim Prozaku 2.0 i na pewno nie raz bujaliście się do rytmu którejś ze znakomitych składanek Heartbreakes & Promises. Celebrując koniec lata, duet wystąpi z wyjątkowym setem na dachu Hotelu Poleski już w tę sobotę, 22 sierpnia.

Flirtini

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Flirtini i bikini wieczorową porą

Flirtini to od zawsze chill i przyjemne, wakacyjne bity. Producenci mają głowę do letniaczków, a ich sety grane w typowo plenerowych miejscówkach jeszcze bardziej dokręcają śrubę imprezowego vibe’u. Event organizowany na wysokościach Hotelu Poleski sygnowany jest hasłem: Flirtini, bikini, szorty na dachu. Czujecie już tę wakacyjną atmosferę? Znakomita muzyka, niepowtarzalne widoki i świetna zabawa w najwyższym standardzie. Pod tym względem Flirtini nie zawodzą. Szykujcie się na imprezę końcówki lata 2020!

Enzu/Flirtini – Szum

Flirtini (i inni) na dachu

Duet Flirtini nie będzie sam. Z lenistwa i marazmu spowodowanego piekielnymi temperaturami, Jedynakowi i Mentowi pomogą wyrwać nas Szanowny oraz DJ Skayu. Na dachu Hotelu Poleski w Krakowie zapanuje prawdziwy szał, napędzany tęsknotą za imprezami takimi, jak dawniej. Flirtini zagrają set wpisujący się w klimat kończącego się lata i odłożą pożegnanie z nim na później. Taneczne bity, beztroska i niepowtarzalny vibe sierpniowych wieczorów – Jedynak i Ment z pewnością nie pozwolą, by ulotnił się za szybko.

Po występie Flirtini może afterparty?

Jeśli po właściwiej imprezie rozkręcanej przez Flirtini starczy Wam jeszcze sił – serdecznie zapraszamy na #afterek do 2.0 Music Bar! Na najwytrwalszych czeka spokojniejsza, wolniejsza selekcja, idealna na zebranie sił po wcześniejszym energetycznym wycisku.

Flirtini w Krakowie, 22 sierpnia – bilety

Bilety na wydarzenie Flirtini Na Dachu x -1 x Hotel Poleski są dostępne na stronie Biletomat.pl. Zapraszamy!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →