Przetestuj FL Studio na komputery Mac!

Technologia

Firma Image-Line powoli spełnia obietnice przeniesienia swojego flagowego produktu na komputery Apple. Od teraz każdy chętny może przystąpić do testów makowej wersji FL Studio 12.

W końcu użytkownicy komputerów Mac otrzymali od firmy Image-Line coś więcej niż obietnice, że jej programiści intensywnie pracują nad przepisaniem FL Studio na system OS X. Od wczoraj każdy chętny może przystąpić do testów wczesnej, natywnej wersji FL Studio 12 na komputery Apple! Wystarczy zarejestrować się na stronie image-line.com i pobrać pakiet instalacyjny.
Entuzjazm studzi lista rzeczy, które jeszcze nie działają oraz częste zawieszanie się programu. FL Studio 12 OSX Alpha 0.1 należy traktować jako ciekawostkę, a nie narzędzie pracy, gdyż nie zaimplementowano m.in. obsługi wtyczek VST/AU czy protokołu MIDI. Działają za to wbudowane instrumenty i efekty.
Wydanie testowej wersji FL Studio dla OS X to bardzo dobry znak oznaczający, że do finalnego produktu już bliżej niż dalej i że programiści Image-Line w końcu pokonują trudności, które przez lata powstrzymywały ich przed przygotowaniem aplikacji dla mac-userów.


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →