Nowa wersja FL Studio już dostępna, niestety nie dla Maców

Technologia

Firma Image-Line wydała finalną wersję swojego flagowego produktu - DAW-a FL Studio 12. Użytkownicy komputerów Apple mogą czuć się zawiedzeni, gdyż nadal nie doczekali się FL Studio dla systemu OS X.

Zmiany w wydanym właśnie FL Studio 12 widać na pierwszy rzut oka, gdyż odświeżeniu uległ wygląd aplikacji. Interfejs jest teraz wektorowy i obsługuje ekrany o rozdzielczości 4K, 5K i 8K. Posiadacze ekranów dotykowych również powinni być zadowolenie, gdyż FL Studio otrzymał wsparcie dla technologii multitouch. Lista zmian i nowych funkcji jest oczywiście dłuższa, ale to wciąż stary, dobry FL Studio, więc wieloletni użytkownicy poczują się jak w domu.
Użytkownicy komputerów Mac mogą poczuć się zawiedzeni, gdyż FL Studio 12 jest na razie dostępny wyłącznie na platformę PC/Windows. Prace nad natywną wersją dla systemu OS X są w toku, ale nie wiadomo kiedy FL Studio 12 trafi na komputery Apple.
Posiadacze wcześniejszych wersji FL Studio mogą zaktualizować program do wersji 12 za darmo. Ceny dla nowych użytkowników wahają się od 92,45 euro za wersję Fruity Edition aż do 850,45 euro za najbogatszy pakiet.
Więcej informacji: image-line.com/flstudioPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →