FL Studio wraca w odświeżonej wersji. Oto najważniejsze zmiany i nowości

fot. FL STUDIO Signature Sound / YouTube
News Technologia
flstudio

Choć pełna wersja FL Studio 21 będzie miała premierę dopiero w 2023 roku, już teraz możemy zapoznać się z nowymi funkcjami w wersji beta.

FL Studio 21 – nowe wtyczki

Wersja beta FL Studio 21 posiada wiele nowości. Co ciekawe, te wszystkie innowacje zostały stworzone przez zespół skupiony wyłącznie na rozwoju nowych wtyczek, a nie osoby, które pracują nad samym FL Studio.

Multiband Delay

Opóźnienie wielopasmowe dzieli częstotliwości na 16 pasm, pozwalając użytkownikom na różne opcje wpływania na nie przez przesuwanie krzywych dla osiągnięcia satysfakcjonującego brzmienia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

LuxeVerb

LuxeVerb będzie dostępny w wersji All Plugins Edition. Ten potężny pogłos oferuje szeroką gamę szczegółowych funkcji i określonych sekcji, takich jak obwiednia do tłumienia i bramkowania, dedykowana sekcja sprzężenia zwrotnego z przesuwaniem i zamrażaniem wysokości tonu oraz, oczywiście, standardowe obszary wejścia, wyjścia i pogłosu. Chociaż ta wtyczka będzie musiała zostać zakupiona przez użytkowników nieposiadających wersji All Plugins Edition, jasne jest, że została stworzona, aby konkurować z innymi wtyczkami pogłosu dostępnymi na rynku.

Vintage Phaser

Trzecia wtyczka, którą należy wyróżnić, to Vintage Phaser. Zostanie dołączona dla użytkowników pakietów Signature Bundle i tych lepszych. Ten nowy efekt phaser był wzorowany na Electro-Harmonics Small Stone Phaser i zapewnia użytkownikom szczegółową wtyczkę do projektowania i tworzenia dźwięku.

Zobacz także: eJay – mokry sen niejednego współczesnego producenta

FL Studio 21 – wybór należy do Ciebie

DAW-y szybko się zmieniają. W ostatnich latach widać coraz większy nacisk producentów oprogramowań do obróbki muzyki, by tworzyć coraz to lepsze i praktyczniejsze narzędzia, stąd mamy wysyp przeróżnych wtyczek, wirtualnych instrumentów, które mają ułatwić nam pracę. Czy tak faktycznie jest? Przekonajcie się sami. Sprawdźcie, jak działają nowe funkcje na poniższym filmie autorstwa Matthiasa Fischera:

FL Studio 21 beta… What´s new! New Plugins!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →