Muzyka na żywo w SQ klub – BILETY!

Wydarzenie

Czeladzka grupa Fair Weather Friends przyjeżdża do Poznania rozkochać w sobie publiczność w ramach cyklu SQ Live Session. Tydzień później klub odwiedzi słynący z energetycznych występów Gooral.

SQ Live Session to imprezy z muzyką najwyższej próby graną na żywo. W ramach tego cyklu już w najbliższą sobotę zagra zespół Fair Weather Friends, który jest w trakcie przygotowania debiutanckiego albumu. Część premierowego materiału zaprezentują na scenie poznańskiego klubu.
Formacja Fair Weather Friends powstała na początku 2011 roku. Muzycy inspirują się współczesną elektroniką, jednak chętnie sięgają po sprawdzone patenty z lat 70-tych i 80-tych. Pomimo krótkiego stażu w branży muzycznej, band ma na swoim koncie występy na Open’erze i Coke Live Music Festival.
Gooral
Niecały tydzień po koncercie FWF, w piątek 15. listopada do SQ ponownie zawita ulubieniec publiczności – Gooral. Artysta, któremu rozgłos przyniósł niecodzienny styl łączenia tradycyjnej muzyki góralskiej z dubstepem i electro, zagra numery z nowej płyty „Better Place” oraz oczywiście największe przeboje.
Bilety na oba wydarzenia możecie oczywiście nabyć za pośrednictwem Muno.pl oraz Biletomat.pl.
Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →